Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van bepisilős emléketek?

Van bepisilős emléketek?

Figyelt kérdés

Emlékeztek olyanra esetre amikor bepisiltetek? Személy szerint én többre is emlékszem, mások szerint ez fura?


Mi történt, mire emlékeztek?


Előre köszi a választ, és azt is ha a korotok és a nemetek leírjátok.



febr. 19. 02:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Még 16 éves gimis voltam. A metrón útban hazafelé a suliból már nagyon kellett pisilnem. Hazaértem és amikor kinyitottam az ajtót, kibírhatatlan volt a pisilhetnék. A wc a bejárattal szemben volt, siettem oda, de nagyon erősen megindult és a bejarat és a wc közötti részen bepisiltem.
márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt :D Munkában. Postás vagyok és órák óta nem tudtam hol pisilni, mert a város közepén voltam. Egyszer csak azt vettem észre, hogy már folyik is... szerencsémre pont ömlött az eső, így kb át is öblitette a nadrágom :D
márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
ja és olyan is volt, hogy a wc előtt 3 méterre eresztettem el, pedig majdnem odaértem :D
márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt többször is. Pl egyszer nyáron koncerten nagyon kellett pisilnem, de mire kiértem a tömegből egy nagy adag becsurgott. Szerencsére este volt és nem volt feltűnő. Volt olyan is hogy a wc előtt beragadt a sliccem és teljesen bepisiltem. 24F
márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%

"Volt olyan is hogy a wc előtt beragadt a sliccem és teljesen bepisiltem"


EZ HOGY TÖRTÉNT?

márc. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
83%
14, kérlek fejtsd ki! Nekem tetszik ha egy felnőtt azért pisil be, mert beragadt a slicce. Kérlek írd le hogy történt!
márc. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

16-os 14-es vagyok.

Úgy történt, hogy valahol voltam és ott nem volt lehetőségem mosdóba menni. Mire haza értem már nagyon nagyon kellett a bepisilés határán voltam. Aztán oda értem a wc elé próbáltam lehúzni a sliccem, de megakadt fél úton. Erőlködtem próbáltam lehúzni, de nem sikerült. Öv volt rajtam szóval mire sikerült volna kicsatolni az övem annyira megindult a pisi, hogy nem tudtam megállítani és gondoltam már felesleges erőlködni szóval teljesen bepisiltem.

márc. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
86%

Velem is volt hasonló,wc előtt kezdett befolyni és úgy voltam vele jobb ha ráülök nadrágban,mint hogy lefollyon a nadrágom szárán a cipőmbe.

Koncerten én direkt engedtem be.

márc. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
17%
17 és állva pisiltél be vagy ráültél a wcre?
márc. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
17%
Állva, nem is emlékszem hogy cipőben voltam e vagy sem.
márc. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!