Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan bepisilős sztorid...

Van olyan bepisilős sztorid amire örökre emlékezni fogsz?

Figyelt kérdés
Történt már veled olyan eset fiatalabb vagy kisebb korodban hogy bepisiltél? Van ezek közül olyan ami nagyon emlékezetes valami miatt a számodra? Esetleg megosztod velünk a történeted? Kérlek írjatok kort és nemet:) köszi :D

2018. febr. 28. 18:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
ezzel mit akarsz elérni? Van ilyen történetem , de nem fogom megosztani akárkivel. Ez hülyeség!
2018. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Egy céges rendezvényen reggel 8-tól kb este 10-ig folyamatosan piáltam. (alkoholt) Aztán mikor haza kecmeregtem este full részegen, hogyozás nélkül lefeküdtem aludni. Reggelre teljesen összehugyoztam magam. A tanulság, mindig menj el wc-re lefekvés előtt, főleg ha részeg vagy.
2018. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Magamról nem rémlik, de 8 éves húgom gyakran bepisil(t). Ami pontosan megmaradt bennem, hogy egyszer az udvar magasabban lévő részéről ment lefelé a lépcsőn (be akart menni a házba), majd ahogy lépett, egyszercsak elkezdett jönni, de nem tűnt fel neki XD, csak amikor már leért a lépcsőn, akkor nézett le, és összesen annyit szólt, hogy: „bepisítem”. Utána elfutott, és pisis nadrágban folytatta a játékot...
2018. márc. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%
uccsó ez nagyon jó:D most felnőttként biztos imádja a pisiszexet:D
2018. márc. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
87%
Volt a buszon fogtam a kezemmel a pinámat és bepisiltem világos nadrágba
2018. márc. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
3%
és ezt névvel fel is vállalod grat:D
2018. márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
97%
Egyszer jöttem haza a suliból és már nagyon kellett pisilnem gyorsan megálltam út szélén leakartam húzni a nadrágom de közben már bepisiltem.
2018. márc. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%
lehet lepontozni de akkor is vicces hogy névvel ilyet ki ír persze azóta már eltüntette:D
2018. márc. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 erogeen ***** válasza:
90%

Igen, sok ilyen történt. De furcsa módon ezek a „balesetek” nem voltak kellemetlenek, sőt...

F

2018. júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer nálunk házibuli volt, az egyik haverom pedig jól felöntött a garatra és részegen elaludt a vadonat új kanapén.

Úgy voltunk vele, hogy hagyjuk békén, nem csinálhat ott semmi rosszat...

Erre totál összehugyozta az egész kanapét, majd felébredt és tele is hányta.

Mi meg lefotóztuk és mire kijózanodott, átküldtük neki a képet, hadd égjen a feje!

És természetesen azóta sem adunk neki inni a baráti összejöveteleken.

2020. dec. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!