Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Folyamatos hányinger! Mitől?

Folyamatos hányinger! Mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan miatt fordulnék hozzátok amiben remélem tudtok választ adni!

Megpróbálom felvázolni.

Szóval augusztusban elmentem vérvételre ahol a thrombocytam 130lett..ez haziorvostol kezdve mindenkinek meglett mutatva azt mondtak nem veszes es ne aggodjunk. (Ezen kivul osszes ertekem jolett) viszont mivel testverem meghalt leukemiaban meg kiciskent emiatt en hipohonder lettem ha lehet ilyet mondani. Hanyasfobiam van most a virus miatt feltem betegesen,ha latok valamit magamon egybol arra gondolok hogy nagy baj stb…Majd a verveteltol annyira berezeltem (vagyis mi igy gondoljuk) hogy folyamatosan gyomrom fajt,hanyingerem volt, nem ettem . Ezert elmentunk gastroenterologushoz ahol azt mondtak hogy refluxom van. Szedem a gyogyszert mar tobb honapja az elejen hasznalt is de most az utobbi 1 honapban minden nap hanyingerem van ami este meg inkabb jellemzo!!!! Mi arra gondoltunk hogy a fogamzasgatlo (lindynette20) ezert felhivtuk nodokit aki mondta hogy lecsereli. Most jelenleg vegig szedem a gyogyszert es meglrobaljuk a masikat hatha ettol van a hanyinger.

Viszont nagyon orulnek ha valaki megtudna nyugtatni vagy segiteni hogy ez mi,mit kezdjunk vele,es hogyan lehetne veget vetni ennek mert kinoz a hanyinger a tulagyalas stb!!!

18 eves vagyok.

Koszonom szepen a valaszokat! Sokat jelent!



febr. 22. 22:25
 1/2 anonim válasza:
Csak találgatni lehet így távolról, pontosabban nem ismerve. Fogyasztasz több koffeint vagy nikotint?
febr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedvesem, egy orvos se tudna így vakon ennyiből diagnózist adni. Se fizikai se lelki kivizsgálás nem ennyiből áll.


Menj el egy teljes kivizsgálásra s kezd el minimum pszichológushoz járni.

febr. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!