Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8+4 napos terhes vagyok, kb...

8+4 napos terhes vagyok, kb 5. hét végétől kínoz a mindentől is való undor. Mindentől és folyamatosan hányingerem van, a gyomrom állandóan fel van fordulva+ a szagokat nem bírom elviselni. Meddig tart ez? Ki hogyan viseli? Én már aludni sem tudok.

Figyelt kérdés
Hányni nem tudok, max öklendezek. A kellemes szagok is elviselhetetlenek. Ha eszek is nagyon keveset, apránként és igyekszem oda figyelni arra is hogy rostban gazdag legyen. Elmúlik ez a 2. trimeszterben?

dec. 7. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Majd fogsz hányni szerintem. Nekem is így kezdődött. Nekem nem múlt el, csak a szüléssel, de el szokott a 12. hétig.
dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem 12. hétig tartott, semmi se enyhítette, csak konkrétan a szagtalanság. Én nagyon sokat voltam embermentesen friss levegőn.
dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Nálam is ugyan ez van, a rosszúllét meg olyan hirtelen tőr rám. A nap bármelyik szakaszában, de az a legrosszabb mikor már aludnék mert hulla fáradt vagyok es akkor jön a rosszullét, de en tömöm magamba a kekszet mert olyankor jobb... ugyan az a szagokkal is.

Hústól is undorodom, már főzni se vagyok képes mert megcsap a kaja szag és végem, még csak meg se tudom kóstólni:'D nagyon durva az egész. Én meg undorodom attol hogy hányjak szóval ez is rá tesz egy lapáttal. Én 9 hetes múltam, de remélem a rosszúlétek hamar elmúlnak és nem fog a végéig kitartani.

dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
1-es vagyok és elmehettek a francba. 8 hónapot hánytam végig azon mi a nulla? Azt megértem ha a kérdező nem ezt akarja hallani, de így volt. És írtam, hogy ritka az ilyen. Nekem is brutál hányingerrel kezdődött, aztán a hányás. Borzalmas. A 12. hétig szokott tartani.
dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem ha rámjön a hányinger a szénsavas üdítő segít, kicsit büfögtet és jobb. Szerintem egy kis kólától se lesz bajod, a gyomornak viszont az is jó
dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Amint beléptem a 6.hétbe mint akit elvágtak.Sima sültcsirke, pörkölt szagától rosszul voltam, nagyon nagy szagundorom, kajaundorom lett semmi nem ment le a tésztán, kenyeren és a csipszen kívül.Mindent kihánytam.Elmentem orvoshoz adott gyógyszert de még azzal is a 10.hétig tartott ez a nem evés azthittem kórházba kerülök, de nem.10-14hét között legyengült ez az egész eszegettem de még mindig volt néholi hányinger hányás heti1-2x.Majd a 15.héttől zabáltam teljesen elmúlt a rosszullét a 20.héten elhagytam a gyógyszer szedését.Elfog múlni a 2.trimeszterre neked is nagyrészt elmúlik.Van aki végighányja az egész terhességét de az ritka.
dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kezdjek aggódni? Az 5. Hétben vagyok, annyit érzek hogy felerősödtek a szagok... Mindent erősebben érzek. Eddig kb 2 nap volt gyomorsavam, de semmi egyéb. Velem van a baj?
dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7. Válaszoló.

Most írják itt mindenki, hogy mennyire szarul vannak, undorodnak mindentől, kihanyják még a lelküket is azt azt kérded veled van e a baj?

Nincs senkivel semmi baj, csak a terhesség nem mindenki szamára egy csodás áldott alapot és nehezen viseli mindenki, nálad is a későbbiekben ilyen lesz mint mindenki másnál, részisztő parázól mindentől, hánysz még a kaja szagtól is, undorodik ilyenkor az ember a hústól. Persze minden terhesség más. Gyomorsav is természetes, ne egyél füszereset, olyan kaját egyél ami felszivja a savat, pl keksz, ropi és igen a szénsavas víz tényleg segít. Én is csak azt birom meginni.

dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!