Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek normális viselkedé...

Szerintetek normális viselkedés ez? Lány létünkre elég állatul viselkedünk, ami egy korosztályba sem illik bele. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Huszonévesek vagyunk, de régebben is ilyenek voltunk.

Kibeszéljük wc-zési problémáinkat, mert mind kettőnkek ugyan az. Kocsmában belevizeltünk a szemetesbe, régen egy sörös pohárba és megitattuk valakivel. Felvizeltünk a kocsma tetejére, hogy milyen jó, ha lefelé csurog és azt akartuk, hogy fagyjon meg. A járdára vizeltünk este, mert nem bírtuk ki. Kocsmában részegen hánytunk már az asztal alá. Legutóbb a csaj szétrugdosta a szemetest a kocsmában és a pultos jött be ránk szólni. Folyton kiabálunk, mostanában elég gyakran (skinhead zeneszövegeket). Nem kedveljük a csajokat, ezért kettőt leborogattunk sörrel. Régen kirúgtam egy épület oldalán az üveget. Józanul sem vagyunk normálisak,inni se kell hozzá. Múltkor bemásztunk két idegen ház kerítésén véletlenül,mert a csaj nem tudta pontosan, hol lakik az ismerősünk. Megtaláltunk a házukat, bementünk, mindenki aludt. Mi meg a konyhában találtunk kaját, befaltuk és megittunk 2 sört.

Ezek a dolgok nem most történtek, hanem az évek alatt.

Ezek a rosszabb dolgok, az enyhébbeket nem sorolom.


2010. okt. 25. 12:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ha nincs velem a csaj, akkor nem vagyok ilyen. Akkor is vannak fura beszólásaim, de együtt nem vagyunk normálisak.
2010. okt. 25. 17:19
 12/15 Jack kapitány ***** válasza:
szánalmas
2010. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

édeseim! Valakinkek lenni kell ekkora b@lf@sZoknak is!

Milyen unalmas lenne a világ nélkületek. USA-ban már kaptátok volna a kertben a shotgun-t az arcba...

2010. okt. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod jól,h ezek nem norrmális dolgok hanemn ilyeneket csak degenerált emberek csinálnak!Unatkoztál és ezért raktad fel ezt a kérdést...
2010. okt. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Az tök jó, hogy valaki nem hiszi el, hogy vannak ilyenek is. Ha annyira unatkoztam volna, kitaláltam volna más elfoglaltságot, pl. takarítás. :)
2010. okt. 27. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!