Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez mentális betegség?

Ez mentális betegség?

Figyelt kérdés
Folyamatosan rászorongok valamire és a szorongásból pár nap múlva üresség lesz pl.: van az I can't sleep csatorna és valszeg a készítője elég komoly szenvedésen megy keresztül és ezt nagyon átéreztem és szinte én is érzem azt amit ő ez a érzés megijeszett ezért ez az ijedt állapot megmaradt és még egy csomó más dologgal volt ilyen, aztan történt olyan is, hogy a kedvenc gyerekkori mesémet csak úgy visszanéztem, egyszerre éreztem fájdalmat, hogy már így szomorúan nem tudom úgy élvezni és egyszerre éreztem a nosztalgiát, ezeknek az érzéseknek a fura kombinációjával feküdtem, de nem tudtam aludni, ezért hát gondolkodtam és annyira túl gondoltam ezt a furcsa érzést, hogy még magamnak se tudom megmagyarázni mitől, de kis híján megőrűltem így aludtam el, holnapra csak üresség várt engem, aztán valahogy bemagyaráztam, hogy ez depresszió és realizálódott bennem, hogy bizonyos depressziósok soha nem tudnak meggyógyulni és féltem, hogy én is örökké szenvedek és ezután tényleg depressziós tüneteim lettek, tudom nem jó de elnyomtam magamban és a mai napig nem jött elő azóta, de ezeken kívül egy rakás generalizalt problémám és még gyengének is érzem magam mert ők nélkül szenvedek.
márc. 9. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szakemberrel beszéltél?
márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A kérdező vagyok másik fiókrol. Nincs nagyon pénzem szakemberhez fordulni.
márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Itt a kérdező másik fiókról. Fontos, hogy már nagyrészt elmúlt az, hogy rászorongok az ilyen dolgokra, csak a régi túlgondolt dolgok okoznak ürességet, de vannak nagyon szar időszakok és éppen egy ilyenben vagyok.
márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!