Miert vagyok ilyen??

Figyelt kérdés

28 éves ferfi vagyok. Eddig csak keveset dolgoztam még kb 3 hónapot, tanultam érettségi , szakmák 3 db Okj.

Szüleimmel lakom mindent fizetnek nekem rezsi kaja stb...

Nincsen most sem munkám.

Jó kiállású srác vagyok haverok szerint , erős sportos.

Hobbijaimat nagyon szeretem

Gyuras sport edzes


Megis sokszor elégedetlen vagyok magammal , nincs önismeretem stb.


márc. 30. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudjuk, mivel nem ismerünk.
márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
82%
Miből lenne önbecsülésed, ha semmit nem csinálsz? Szakmai sikerek kellenének, magánéletiek. Valószínűleg elkényeztetettek, ha nem oldanák meg az életedet, rá lennél kényszerülve, hogy magad boldogulj és akkor lenne tapasztalatod, önismereted, stb.
márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Valószínűleg úgy érzed, hogy még nem tartottál ott ahol kéne, nem vagy megelégedve a jelenlegi helyzettel.

Nincs barátnő, ezért úgy érzed nem nézel ki jól, így testképzavar is jár hozzá

márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
60%
Mondjuk kezdj el dolgozni és ne a szüleid toljanak mindent a segged alá. A hobbit lehet csinálni ezek mellett is.
márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Koltozz el, legyel felnott. Igy nem ferfi vagy, csak srac. Onismereted nincs? Tan nincs idod ra?
márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
60%
#5 ha nem csinálsz semmit, nincs önismeret sem. Nem tudod, hogyan reagálsz, ha a kollégád kiakaszt, ha a főnök szemétkedik, ha minden nap sokat kell várni a buszra stb. Ezek sokat tesznek az önismerethez. Úgymond úszni csak vízben lehet megtanulni. Otthon ülve nem tanulhat magáról az ember.
márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

#6 Hat ez mondjuk igaz.

Ha ki se teszi a labat otthonrol... azert nem csak a munkaban vannak helyzetek :)

márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Volt ilyen exem. Nem sokaig. Felnott nokent nem kisfiuval akarok parkapcsolatot.
márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Élősködő vagy
márc. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gyúrás, sport, edzés... Egy kalap.


Egyéb értelmesebb tevékenység?


(Az ilyen agyú pasikat kerülöm, amiknek ennyi a hobbi, mert ezen emberek azok, akik nem igen go dolkodnak el dolgokon, pl az önismeret, világ milliónyi érdekessége, alkotások, alkotási formák stb. )


Mit ér a jó kiállásod, ha nem igen tartalmaz semmit a csomag?


Egészséges ember életében pedig alap a sport. Pl reggel-este. Bicó és egyéb pedig túrák, kiruccanások keretében.


Pl fotó helyszínekre elbicózok.

10-40km-t simán.


De sok más tevékenység és hobbi karol át.


Inkább egy vékony gebe srác sok érdeklődéssel, érdekes személyiséggel, mintsem egy izomagy, aki társasága egyenlő az untatással.


Miért vagy ilyen? Mert megakadt az agyad a sport tevékenységeken és külsőségen. Nem igen filózgatsz, gondolkodsz tovább, mélyebben s ezek szerint előre hajtó kíváncsiságod sincsen (?).

márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!