Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik olyan, hogy önreflexió...

Létezik olyan, hogy önreflexió-reflexiója?

Figyelt kérdés

Nem tudtam melyik kategóriába tegyem.

A vizsga portfóliómat csinálom és egyik követelmény az önreflexió, alá pedig az önreflexió-reflexiója. Ezt senki nem érti, mert még a tanáraim se hallottak róla, hogy létezne ilyen, mivel eleve az önreflexió az maga önismereti kiaknázás. De a követelményekben benne van, mit tudnék ide írni? Nem akarom, hogy ezen bukjon el hónapok munkája.



#vizsga #portfólió #önreflexió #önreflexió-reflexió
ápr. 10. 15:11
 1/3 anonim válasza:
Én sem tudom biztosan,de nekem az jutott eszembe,hogy a saját magad reflexiójára reflektálnak a környezetedben lévő emberek.
ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Előző vagyok.

Vagy az hogy megvizsgálod mi alapján reflektálsz magadra ahogyan.

ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez valami ner-es trukk. Valamelyik okos tolvaj majom akar mindent ujra kitalalni.
ápr. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!