Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minden rendben minden interjún...

Minden rendben minden interjún, miért nem engem vesznek fel? Mi nincs meg bennem?

Figyelt kérdés

Sokféle adminisztratív területen dolgoztam már protekcióval. amúgy közgazdász vagyok, gyakorlat nélkül még sehova nem vettek ezzel a diplomával.(5éve)

jelenleg segélyből élek. Minden interjún visszajelzést kapok, hogy megfelelek, nincs semmi kifogás ellenem. utána értesítenek, hogy nem engem vettek fel. pedig minden rendben volt.

most nem tudok protekciót sem szerezni sehova, azt sem tudom mit kezdjek az életemmel, milyen kapukat zörgessek. a neten mindenhol fent van az önéletrajzom és csak biztosítók találnak meg, de én nem akarok ügynök lenni még ideiglenesen sem.

nem tudom, hol rontom el???? vagy én vagyok az, aki háztartásbelinek született, de tovább tanult???

ez karma?

vagy mitől lehet ez???

mit javasoltok, mit tehetek?


2010. okt. 27. 19:47
 1/2 anonim válasza:

Sejtésem szerint nő vagy. Ráadásul 26-28 környékén. Nem szokták kimondani a munkahelyek, de pont ilyen korú nőket nem annyira szívesen alkalmaznak, ugyanis ha elmész szülni az baromi nagy szívás a cégnek.


Talán egy ötletet tudok mondani. Ha be tudsz iratkozni valamelyik főiskolára vagy egyetemre, akkor az AIESEC nevű szervezettel tudsz menni külföldi szakmai gyakorlatra, ami után valószínűleg simán el tudsz majd itthon helyezkedni. azért írtam h be kell íratkoznod valahová mert velük csak harminc alattiak, és max a diploma után két évvel lehet menni.


viszont nagyon jó tapasztalat, és tényleg nagyon megkönnyíti az elhelyezkedést. ráadásul ha jól dolgozol akár ott is maradhatsz egy külföldi cégnél.


Ha ez az út nem járható, akkor szerintem menj el könyvtárba, és olvasgass állásinterjúval kapcsolatos könyveket (van egy ilyen ezer kérdés ezer válasz című de pontosan nem tudom hogy van). abban felkészítenek a típuskérdésre, hogy milyen kérdésnél VALÓJÁBAN mire kíváncsiak. szóval felfedi a mögöttes tartalmát.


Egyébként még egy dolog, a használható nyelvtudás alapvető, ha az esetleg nincs meg akkor feküdj rá, nagyon sokat jelent :)

2010. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja és akármekkora parasztság, alapvetően a Corvinus, PTE, SZTE, talán még debreceni meg bgf-es diplomát szokták elfogadni, a többit kiszórják. (nem írtad hol végeztél)
2010. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!