Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a probléma most, pedig...

Mi a probléma most, pedig minden rendben van?

Figyelt kérdés

17/F

Suli megy eléggé jól, sport úgyszintén, szabadidőm viszonylag sok, vannak barátaim, eljárok néha bulzini 1,5-2 havonta egyszer-egyszer. Nincs barátnőm ( de nem is igazán akarok, nem igazán lenne rá időm akkor meg inkább csak nyűg). Nem hiszem hogy kiégtem volna, de egyszerűen nem találok olyan célt amit kitűzhetnék magam elé, nincs semmi olyan amit szeretnék, és elérhető közelségben van.

És elég durva hiányérzetem van néha, konkrétan most például úgy érzem mintha egy lyuk lenne a melkasomban.

Mit ne mondjak elég szar érzés..


2010. dec. 13. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Adj olyanoknak akik sztd rászorulnak. Én azt szoktam és nagyon nagy lendületet ad afelé hogy van aki számít rám és értékes vagyok. :) (csövinek kaját ne pénzt vagy vakot segíts át, esetleg helyet adj a bkv n valakinek) adni adni adni
2010. dec. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet hogy "depressziós" vagy, ezért kihívásokat kell magad elé állítanod, és ösztönző dolgokat keresned. adni jó ötlet, mert akkor tudod, hogy szükséges vagy másoknak, de úgy is lehet, hogy a szükségleteiddel játszol. nem lesz hiányérzeted, ha ellepnek a problémák.

erre jó mód, hogy sokat sportolj és egyél, ez rendbeteszi a vérkeringésed, aktivitásod. kitűzhetsz célokat, hogy hány kilót akarsz emelni vagy milyen vastag kart akarsz, csak ne erőltesd túl. kershetsz olyan hobbit is, ami szintén fejleszti a jellemed. olvass könyveket, vetélkedőkön vegyél részt, ahol bizonyítanod kell, stb. és csinálj magadnak időt, hogy lehessen olyan barátnőd, aki nem csak nyűg. nem kell bárkivel összejönni,elég ha csak ismerkedsz lányokkal, vagy olyan emberekkel beszélgetsz, akik valamiben különböznek tőled.


remélem elég tanács

2010. dec. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) azthitem átgondolok pár dolgot így magamban
2010. dec. 14. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá, megírhatod a változásokat is, hogy tudjuk mi a helyzet.
2010. dec. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is volt ilyen ennyi idősen....aztán beleszerettem egy lányba( első látásra...igen sajna van ilyen )persze újult életenergia meg minden...aztán lerázott a csaj...azóta se tudtam senkibe beleszeretni úgy...hiába csinos, okos, meg minden a csaj akivel vagyok...ja aztán jelentkeztem a rendőrséghez,mert gondoltam a dísztemetések legalább szépek...hát lelövetni még nem sikerült magam...csak néha felriadok éjjel és az első dolog ami eszembe jut az a lány, akit akkor, valamikor, szerettem
2011. jan. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!