Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Mikor lesz már...

Mit tegyek? Mikor lesz már valakim?

Figyelt kérdés

Egy kicsit hosszú lesz: Alapból felnőttek között nőttem fel, és a családi dolgok miatt túl korán kellett felnőnöm(szellemileg). A velem egykorúakat gyerekesnek és röhejesnek tartom(pl: disco, a sok "partyarc", divatb*zi, füves stb).És az ismerőseim között csak ez a típus van, vagy még pár kocka. Szóval nincs sok velem egykorú haverom, aki van azzal meg nem nagyon tudok elmenni sehova, és már nagyon kéne egy normális barátnő. Csak mivel nem megyek sehova így ez esélytelen. Meg az a problémám, már ha ez az, hogy ugye a lány külsőleg tetszik, de nem tudom magam vele elképzelni hosszútávon, így "arra" jó lenne, de másra nem. Mindíg olyan 50 nőből 1 volt olyan akit valamiért különlegesnek tartottam, és úgymond szerelmes lettem belé. Általánosba jött elő ez többször, hogy rengeteg csajt leráztam, mert nem akartam mást csak "őt", és érdekes módon akkor még az ilyen lányoknak is tetszettem, sőt eljöttek hozzám, úgy intézték, hogy velem legyenek stb, de akkor még gyerek fejjel nem tudtam ezt normálisan kezelni.Csak azóta eltelt már 6 év. Már kezdem elunni magam egyedül, és csak egy ilyen lányra vágynék. Gondolkoztam, hogy a régiekkel "véletlenül" összefutok valahol, de a legtöbbjük már elköltözött, vagy van valakije. Mit tegyek, vagy várjak még? Kössz a válaszokat.

19/F


2010. okt. 28. 02:43
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!én is hasonló cipőben járok,én is röhejesnek tartom a velem egykorúakat,ezért nem volt még senkim se,nem járok kortársak közé

19/l

2010. okt. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Akármilyen borzasztóan hangzik, erre a problémára az a megoldás, hogy megtanulsz szórakozni. Muszáj kimozdulnod, és megkeresned, mi az, ami téged szórakoztat. Sok sok hobbi létezik, amikről a kedvelőik le sem mondanának a világ kedvéért se. Hosszú az élet, a társaddal sok időt kell még eltöltened a Földön...

Legjobb a tánc és a sport, szerintem.

:D

2010. okt. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Helló. Ugyanilyen vagyok, felnőttek között nőttem fel, barátaim sem ismernek igazán. Majd keresek egy régi kérdést, ahol jobban kifejtettem... Na mármost abban viszont mázlista vagy, hogy egyáltalán érdekled a lányokat. Én ugyanis teljesen közömbös vagyok nekik. Szóval én mindenképp ebből indulnék ki, te legalább vonzol valakit.
2010. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Hol laksz? xD

2. Nem azzal van a probléma, hogy nem tudok szórakozni, mert tudok, csak nem az én korosztályommal és nem ott ahol ők szoktam. Pl.: nikább beülök egy kocsmába iszogatok, billiárdozok stb. minthogy egy discoba tolongjak egy rakat betépett ember között.

3. Jó h nem vagyok egyedül, a régi kérdésedet belinkelhetnéd, hátha van ott vmi válasz. Mivel nem nagy városban lakok és itt mindneki ismer mindekit, és tudják rólam, hogy ilyen vagyok tulajdonképpen én is közömbös vagyok nekik, pont ez itt a probléma. A legjobb lenne elköltözni és elölről kezdnei mindent, de ez nem megoldható még.

2010. nov. 4. 23:26
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
költözz el.
2010. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!