Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne kattogj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne kattogjak állandóan azon mikor lesz végre valakim? 17/L

Figyelt kérdés
Még nem volt barátom, tehát még a csókon se vagyok túl. Nem vagyok ronda még mielőtt valaki írná, hogy biztos azért nem volt senkim. De már nagyon hiányzik és mindennap eszembe jut, persze olyankor a maradék jó kedvem is elmegy. Váratlanul jön persze, de az idő múlásával nem tudok nem rá gondolni és úgy érzem, hogy egyre távolodik ha csak rá gondolok. Nagyon sz*r mert a tanulásról is elvonja a figyelmem. :S
2011. márc. 8. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Hát egyszerüen ne kattogjál rajta,hanem keress magadnka egy barátot ha ennyire szeretnél,ennyire egyszerü!
2011. márc. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Norb66 ***** válasza:

Járj nyitott szemmel :) Nekem sincs senkim. :)

17/F

2011. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na és mégis hol találjak?
2011. márc. 8. 16:03
 4/14 anonim ***** válasza:

Van egy mondás!Nem akarásnak nyögés a vége!

Tehát elösször is azt tisztázd magadban hogy tényleg akarsz e barátot,vagy csak azért akarsz mert már a legtöbb barátnőnek van!Ez sem mindegy..

2011. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Na és mégis hol találjak?


Akár mondjuk itt is találhatsz,vagy a boltban,iskolában,chaten,buszmegálóban,buszon,vagy akárhol!

Vagy vannak társkereső oldalak,bár azzal én vigyáznék.De biztos vannak barátnőid akikkel eltudnál menni egyet valamerre beülni valahova,ahova fiatalok járnak!

2011. márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább te attól félsz hogy,hogyan is kezdjél neki!Jól gondolom?
2011. márc. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem azért szeretnék, mert körülöttem már mindenkinek van. Annyira egyedül érzem magam és hiányzik az az érzés, hogy valakit szeretek és ő is viszont.

2 srác volt eddig akiket igazán szerettem és ők is engem. De mindkettőnél bekavart valami és nem jött össze. Nagyon rossz. :S

2011. márc. 8. 16:08
 8/14 A kérdező kommentje:

Itt? Hát elég kicsi az esély rá...

Suli: kis létszámú, alig van fiú.

Netes ismerkedéssel meg nincs jó tapasztalatom, csak a hülyék találnak meg. A bolt, busz meg egyéb ilyen helyeken nem hinném, hogy összeismerkednék valakivel.

2011. márc. 8. 16:12
 9/14 Norb66 ***** válasza:
Pont ez a baj, hogy nem hiszel benne! Legyél optimista, mert bizony rád találhat bárhol (pl. a buszon) a szerelem, pont akkor amikor nem is számítasz rá! Kitartás! :)
2011. márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

2 srác volt eddig akiket igazán szerettem és ők is engem. De mindkettőnél bekavart valami és nem jött össze. Nagyon rossz. :S



Mi az hogy mindig valami bekavart,az élet nem habostorta és nem csak jó dolgok vannak,hanem néha rosszak is és néha meg kell küzdeni a rosszal hogy aztán végül jobbra forduljon.Ezt azért mondom,mert a legtöbb ember és főleg fiatalok abba a hibába esnek,hogy ha valami nem úgy megy ahogy én akarom,akkor azt lecserélem egy másikra vagy eldobom,egy kapcsoltért minden egyes nap meg kell küzdeni,mert magától semmi nem lesz jó és problémák mindig lesznek is amivel meg kell küzdenünk és ez pláne igaz a párkapcsolatokra is.

Miért lett vége azokkal a srácokkal?Ha megkérdezhetem?

2011. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!