Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz egyáltalán nekem is valakim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz egyáltalán nekem is valakim?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, eddig nem volt komoly kapcsolatom! Az a helyzet, hogy nagyon magasak az elvárásaim (magammal szemben is, nem csak másokkal) és egy pasi sem tud megfelelni nekik. Vannak persze, akiknek tetszem, rendszeresen el is hívnak randizni. De valahogy mindenkiben találok kivetnivalót, nem lobban fel az a biznyos szikra!

Pedig én is vágyom már egy tartós kapcsolatra valakivel! De aki nekem tetszene és el tudnám vele képzelni, annak én nem tetszem. Velem lehet a baj? Lehet hogy az adottságaimhoz képest túl magas a mérce? (Képet nem küldök, de sokan mondták már, milyen jó csaj vagyok...)


Köszönöm!


2010. nov. 19. 19:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

1. adj lejebb az elvárásokból, legalább esélyt adj nekik egy randi belefér

2. az a bizonyos szikra nem úgy máködik ám hoyg sűrűn jön. általánosságban azt mondanám hogy nem is igazán létezik csak szexuális vonzalom formájában, azt meg most ne keverjük ide.

Az hogy egy sráccal mennyire lesz jó a kapcsoaltod nem azon múlik hogy van-e szikra. ez olyan leányregényesromantikus dolog, ne reménykedj benne. A jó kapcsolat ettől független. adj esélyt nekik, hátha. ha nem, ráérsz azt mondani hogy nem.

2010. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jó csaj vagy. De ezek szerint nem eléggé. Legalábbis ahhoz képest, hogy mit akarsz, te nem vagy elég.
2010. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Na, akár én írtam volna, csak nekem már volt egy nagyon komoly kapcsolatom... Sajnos csak volt, most én is várok a Nagy Őre, de szerintem minél jobban akarja ezt az ember, annál nehezebben jön össze. Majd akkor találkozol Vele, ha nem számítasz rá - nekem ez a mottóm.

Mindenesetre sok sikert, és igenis válogass, amíg megteheted! ;)

2010. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, képet nem küldök, de jó csaj vagyok....Biztos ez?

Én vagyok a tökéletes férfi, de képet én sem küldök.

Egyszer előbbutóbb biztosan találsz valakit. Ha tényleg jó csaj vagy, akkor meg is éri várni. Akkor ne add alább egy megfelelő embernél.

2010. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Persze, adk esélyt! Találkozom velük, de aztán a "randin" megérik bennem a gondolat, hogy nem ő kell nekem. És az elvárásaimból meg nem tudom, hogy tudnék lejjebb adni. Ha találok valami apró dolgot, amitől "hányingerem" van a pasiban, akkor nincs mit tenni, nem lehet csak úgy túllépni rajta!
2010. nov. 19. 19:43
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok, mint Te, de én is csak reménykedek, hogy egyszercsak eljön az a lány aki megfelel az elvárásaimnak és természetesen én is az övéinek. 24/f
2010. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 soma1492 ***** válasza:
83%
Hali! a rossz hírrel kezdjem vagy a még rosszabbal? Halgass azokra akik azt mondják hogy add lejjeb! Amúgy van egy komoly bibi! Gondolom okos lány vagy! Na Feltételezzük létezik a tökéletes herceg fehér lovon és eljön és lesz szikra meg robbanás meg szerelem meg szex meg orgazmus hegyekben! Ez eddig tuti igaz? Oké mondjuk hozzá mész és eltelik 10 20 30 év jönnek a problémák lesz jó bőven hidd el kéró kéne munka kéne sok a hitel nincs lóvé szórakozásra házisárány az anyósom f.aszfej az apósom balfékek a testvérei útálnak a barátai gyerek születik azzal megin sok baj van,a pasi megöregszik puha lesz a répa szőr nő a füléből pocakos lesz háklis lesz beteg lesz akármi. na most őszintén ha ebbe belegondolsz akkor van az aktuális pasidnak valami hibája, és? Ha nem tudsz kompromisszumot kötni akkor máris vehetsz tíz macskát és készülj fel hogy magányosan fogsz élni, és meghalni. Bocs ha kicsit reálisan látom a dolgokat, nem bántani akarok senkit, se fiúkat se lányokat, de az élet és a házasság csupa megalkuvás, kompromisszum. Ezért mondtam már egy másik hozzászólásban is amikor pár kedves lány beszólt hogy biztos vagyok benne hogy mindegyikben megtalálnám azt amit tudnék szeretni. Azt csinálsz amit akarsz, de az embernek mindig van választási lehetősége, ha egy pasi nem alkoholista, nem ver meg, és egy kicsit szeret akkor már lehet jobb vele élni mint tök egyedül lenni? Már is mondom hogy ez fordítva is igaz ha a lányokat nézik a fiúk. Nem az lehet a baj hogy a hibákat keressük ahelyett hogy meglátnánk a jó tulajdonságokat. Még egy dolog csak egy kis példa erre, a párom már régóta próbál jobb emberré tenni engem valjuk be több kevesebb sikerrel tanítgat hogyan legyek jobb ember mert igen sok hibám van mint a férfiaknak általában, és ezért nem lehetek elég hálás neki, higyjétek el hogy napról napra megküzd szegény azért hogy jobbá váljak. Mondhatná hogy menjek a fenébe de nem teszi. Okos asszony és tudja hogy tökéletes hapsi nincs, ha megtalálod az csak átmeneti, mert te is és ő is változik. Bocs ha sokat pofáztam de olyasmiken akadtok fel ami nektek átléphetetlen akadálynak látszik de ha eltelik pár év rá fogtok jönni hogy olyasmin aggódtatok aminek nem is kellett volna olyan negy jelentőséget tulajdonítani. A lényeg hogy szeressétek egymást és akkor mennek a dolgok ahogy kell.
2010. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Dobj egy levelet, hátha szimpi vagyok:)
2010. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is add lejjebb az igényeidet, legalább külső terén!
2010. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, 21 éves hím vagyok és nekem sincs barátnőm.
2010. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!