Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor lesz már végre nekem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már végre nekem is valakim?

Figyelt kérdés

Lassan 20 éves lány leszek és még soha nem volt normális kapcsolatom, ami 1 hónapnál tovább tartott volna. (Ott én szakítottam, de nem lényeges...) Régebben nagyon nem volt önbizalmam, nem voltam elégedett magammal és tiszta gátlás voltam. Aztán elkezdtem járni pszichológushoz és kineziológushoz, mert elegem lett abból, hogy így élek. Zárkózott voltam, barátom csak 2-3 volt, a többiekkel nem is beszéltem.

Fősulis vagyok, az első év így, magányosan telt el. Aztán az említett dolgoknak köszönhetően teljesen megváltoztam, nyitott vagyok, lett jó pár új haverom, sok ismerősöm van és mindenkivel szivesen elbeszélgetek. Már csak egy barát hiányzik. Elég későn érő típus vagyok különben, de már érzem hogy nagyon hiányzik az életemből egy prákapcsolat.

Szóval most már magamra találtam lelkileg, jól érzem magamat a bőrömben, de valahogy nem jön a szerelem :(

Rokonaim mindig kérdzik tőlem, hogy miért nincs barátom, mert (szerintük) szép is vagyok meg okos is. Jó nyilván nem nekik kell velem járniuk...

Úgy érzem, már lassan elfogy a türelmem. Miért lehet ez és mit tehetnék? Tudom nem sokat, majd jön ha jönnie kell, de mégis már mikor? Már lassan túlleszek a 2.X-en mégis meddig kell várnom? (Mondanom sem kell, még szűz vagyok) Úgy gondolom, én is megérdemlem végre a boldogságot, de nem akar jönni!


Valami hasznosat, személyes tapasztalatokat tudtok írni?


2010. okt. 1. 15:06
 1/10 Moszuke ***** válasza:
76%

figyu.. mi lenne ha problémákat cserélnénk?

ha ez lenne a legnagyobb bajom hogy nincs csajom 20évesen, én egy boldog ember lennék.

2010. okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A boldogság nem fog akaratra jönni. Minél jobban rágörcsölsz, annál jobban így lesz. Én 25 vagyok, nekem sem volt még barátnőm. Nem kevés időmbe telt megtanulni türelmesnek lenni, de nem éri meg siettetni semmit. 25/F
2010. okt. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én csak azt bátorkodnám hozzátenni, hogy a boldogság, és a párkapcsolat között nincs összefüggés.

ettől függetlenül ha úgy érzed az az ami hiányzik, könnyebb helyzetben vagy, mint mondjuk egy 20 éves férfi, aki semmit sem tud felmutatni ahhoz hogy jó partinak tartsák, elég ha jól nézel ki, és jó társaság vagy. :)

2010. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hááát szerintem is sokkal könnyebb helyzetben vagy, mint korodbeli férfi társaid=)... próbáld meg a XXI. század nagy csodáját az internetes társkeesőt!...


20/f

2010. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát azt nem kösz, én ezekben nem hiszek. Szerintem fontos a személyes kapcsolat.
2010. okt. 1. 17:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem írnám le az internetet.. én is nagyon sokáig nem találtam magamnak senkit,egyedül voltam és vágytam arra, hogy szeressenek.. igaz még "csak" 19 vagyok, de az internetnek köszönhetően én is megtaláltam a szerelmet. Úgyhogy neked is figyelmedbe ajánlom. :)
2010. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Mellyék főiskolára jársz??
2010. okt. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Regisztrálj fel egy társkeresőre, ha lány vagy, akkor egy napon belül legalább 10-en felkeresnek :D
2010. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rokonokat szerintem ejtsd magasról! Szeretnek mindenfélét mondani, persze hasznos is van közte, de többnyire csak frusztrálnak, amikor faggatóznak, nem? Az a lényeg, hogy ne ők élvezkedjenek, hanem te csinálj úgy, ahogy neked kellemes, amitől te vagy boldog.

És türelem, bármily meglepő, vannak még ennyi idősen olyanok, akik szüzek. És ez így jó, semmi baj nincs. :) Van több ilyen ismerősöm, barátom is.

Barátokkal, ismerősökkel menj el valahová szórakozni. Nem fetrengős-részeges dologra gondolok, a házibuli is jó, sőt. Ott legalább lehet beszélgetni, nyugodtan elvonulni. Kizárt, hogy ne legyen legalább egy ember, aki kedvel téged, és te is őt. :)


Internetről csak annyit, hogy netes társkeresés nem jelenti azt, hogy személyes kapcsolat helyett folytonos kockulás, Faszbúkozás és MSN a jellemző. Sőt!

Szerintem, ha úgy tekinted, mint egy támpontot, akkor nagyon jó. És nem szabad halogatni, hogy lássátok egymást szemtől-szemben. Első egy-két beszélgetés után, minél hamarabb! Aztán mehet, utána minden, ahogy szokott.

(Én négy-öt éve ismertem meg a kedvesem, persze interneten át, akkor életkori zagyvaságok meg általános bizonytalanság-félelem miatt (hát, ő is lány) nem találkoztunk, de aztán most bepótoltuk, és tkp. a netet csak arra használjuk, hogy együtt kikeressünk valami programot, koncertet, színházat, kiállítást. Ennyi. :))


Légy bátor! Megéri.


18/L

2010. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze, egyébként előfordult már jó párszor hogy valakinek tetszettem és randira is hívott, de vagy nekem nem tetszett vagy pedig később nem jött össze!
2010. okt. 3. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!