Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a baj velem? Mért árulnak...

Mi a baj velem? Mért árulnak el mindig a barátnőim? ) :

Figyelt kérdés

15éves vagyok,nemrég összejöttem egy sráccal,jól elvagyunk,csak sajnos keveset találkozunk..Van sok barátnőm,de csak olyanok, hogy köszönünk, vagy neten beszélünk,de úgy nem, hogy este ki is járnánk együtt...

Mindig van aki a legközelebb áll hozzám,már lassan 3 éve,de én úgy érzem, hogy ő sem a legjobb barátnőm,ha jön egy másik,akkor ahhotz jár aludni,vele jár ki,és engem már nem is hív,van viszont mikor nagyon jóban vagyunk, telefonálunk, minden lépésünket megosztjuk..olyankor tényleg azt érzem, h vagyok valaki.Ne értsetek félre,sokat bulizunk együtt,szoval nem vagyok az a magamnak való,aki egyedül van mindig és sir...Épp ezért olyan rossz nekem h nincs az akiben 100%ra megbizhatok és tudom h sose vált le egy új barátnőért..CSAK NEM ÉRTEM MAGAM,HOGY MÉRT FÜGGÖK TŐLE ANNYIRA?? 1évvel fiatalabb is tőlem...És mikor nem nagyunk jóban,mindig ugy érzem h egyedül vagyok nincs senkim.Ezt nem birom elviselni...Mindig megmondom amit gondolok,lehet hogy ezért utálnak annyian..De,hogy a barátnőim is eláruljanak,ezt nem értem,velem lehet a baj? :(:( PL.mostanában engem sose hivnak ki,viszont akivel már 3éve nem vagyok jóban,és még ők is lehordták, mért hivják ki? Nehéz lenne az egészet leirnom,de lehet igy is értetek belöle valamit,remélem tudtok segiteni :( Már alig várom hogy elmennyek innen messzire suliba, hátha ott jobb lesz.. :(


2010. okt. 30. 14:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy érzik, hogy nagyon csüngsz rajtuk, ez nem jó. Találd fel magad nélkülük is, mindjárt érdekesebb leszel a számukra.
2010. okt. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Nekem is az egyik barátnőm kibékült egy másik barátnőmmel és nem is foglalkoznak velem, persze vannak más barátnőim is, de aki kibékült vele, ő volt a legjobb ... Alig találkozunk és ha igen, akkor is ott van a másik barátnőm és inkább csak vele foglalkozik.

Szerintem hívd el magadhoz, beszéljétek meg, vagy egyszerűen csak menjetek el együtt bulizni. Ne azt várd, hogy téged hívjanak, legyél bátor, te lépj! Sőt, az lenne a legjobb, ha csak elmennétek egy parkba sétálni, ha szép idő van és mindenféléről beszélgetnétek, amiről eddig is. Szerintem ez sokat lendítene a barátságotokon :)

2010. okt. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De ha esetleg kihivom, akkor az van h jajj ma.....-val megyek ki. Ma is partiznak náluk,és engem nem hivtak meg. Ez nagyon rosszul esett :(
2010. okt. 30. 15:35
 4/15 anonim válasza:
Akkor szerintem nyomozd ki, hogy ha valahova elmegy a barátnőivel és tévedj arra véletlenül. Akkor nem tudnak mit csinálni.
2010. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Vagy kérdezz rá, hogy miért nem, arra nem fog tudni válaszolni.
2010. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
amúgy nem hiszem, hogy azért mert csüggök rajtuk,mert ennek semmi jelét nem mutatom...Kérdeztem már, alig írt vissza...és azt mondta semmi baja...de nemhiszem el...nem fogok könyörögni neki....
2010. okt. 30. 15:52
 7/15 anonim válasza:
De ha személyesen kérdezel rá, akkor csak nem fog kitérni a válasz elől.
2010. okt. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
kérdeztem, de azt mondja h hülye vagyok,nincs semmi baja...viszont nem úgy viselkedik..vagy cssak szimplán megunt..szánalmas
2010. okt. 30. 16:27
 9/15 anonim válasza:
ja, aha értem. de arra nem kérdeztél rá, hogy miért nem hív meg a bulikba?
2010. okt. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
arra még ne, mert ezt ma tudtam meg,de ma meg is kérdezem...fogadok azt mondja majd, ,,tudtam h ugysem jöttél volna,,
2010. okt. 30. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!