Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem csak kihasználnak a...

Úgy érzem csak kihasználnak a barátnőim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazából nincs sok barátnőm csak 3-4.Ebből 2 akik nagyon közel állnak hozzám,úgymond a legjobb barátnőim.Csakhogy igazából velük is elég egyoldalúnak érzem ezt a barátságot.Nekem mindig elmondják ha baj van,meghallgatom őket tanácsokat adok.Mindig hozzám jönnek ha épp szomorúak jóket nevetgélünk együtt.Ezzel nem is lenne baj hisz természetes h segítek ha kell,de évek múltán már úgyérzem szétrobbanok.Nekem is nagyon sok gondom van,jó lenne valakire támaszkodnom.De mintha ezt észre sem vennék.Csak arról tudnak beszélni h ebbe zúgtak bele meg abba,meg szerelmi bánatuk van stb...Mindig én kérdezgetem őket,ők meg csak mesélnek.Van hogy visszekérdeznek de mintha a válaszra nem is figyelnének.Fiúügyileg pedig nekem is vannak most gondjaim.Mikor elkezdem mondani nekik annyi a válasz hogy JAH,meg AHA.Inkább megsem szólalok csak hallgatom őket.

De ez lehet az én hibám,mert csak azt lehet kihasználni aki hagyja.Nem tudom mit tegyek. :'(


2011. jan. 31. 18:19
 1/4 anonim válasza:
100%
Hát nagyon úgy tűnik rosszul választasz barátnőket.Nagyon önzőek lehetnek.Sztem ezeket mond el nekik is őszintén.Teljesen együtt érzek veled.
2011. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

próbálj meg nem ilyen befolyásolható lenni,te is csinálj igy,és meglátjuk majd,hogy nekik tetszik-e ha te már nem segitesz a gondjaikban,és azt kapják amit ők adnak neked :/

sajnos velem is ez a baj,nagyon nemtudom mi történik velem,de vannak emberek,akiknek a hatására,ha segitséget kérek tőlük,akkor szinte meg sem hallgatnak,de ha el is mondom hogy mi a helyzet akkor egy darabig hallgatnak,aztán meg belekezdenek egy másik témába..mitmondjak,nagyon jól esik :/ tehát átérzem amiről beszélsz...én azt tanácsolom neked,hogy próbálj meg változtatnod ezen,hogy ilyen jófej legyél velük annak ellenére,hogy ők nem tudnak neked viszont segiteni.ha pedig majd elkezdenek panaszkodni,hogy te miért nem segitesz már,akkor monnd el,hogy mi a baj,és beszéljétek meg eggyüt.viszont ha nemérdekli őket,és nem változtatnak ezen,akkor sajnos azt kell hogy mondjam,hogy nem is igaz barátnők :/ és igaza van az elsőnek,lehet hogy nem válogatod jól a barátnőket..

2011. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Az utolsónak pedig főleg:).
2011. febr. 1. 12:23
 4/4 anonim válasza:
Keress más barátnöt
2011. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!