Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 18 éves lány vagyok és amióta...

18 éves lány vagyok és amióta van barátom a barátnőim már nem úgy néznek rám . Nem tudják elfogadni a barátom?

Figyelt kérdés
3 nagyon jó barátnőm volt szóval mi voltunk a négyes mindigis..de én összejöttem egy fiúval 3 éve azóta is együtt vagyunk és nagyon féltékenyek voltak rá pedig anno a barátomat csak hétvégén láttam mer akkor még távkapcsolat volt..és pont az volt a baj h a barátnőimmel mindig hétvégén mentünk valahova és nekem a hétvége innentől ki volt lőve.. ki voltam közösitve..nem beszéltek már velem úgy és nem is kezeltek úgy..nagyon rosszul esett mer én mindig kerestem őket msnen telefonon sms volt hogy felis csöngettem hozzájuk de kb látni se akartak.. azóta eltelt 3 év és kezdik elfogadni hogy ez egy komolyan kapcsolat, de mai napig nem értik meg hogy nekem ők is fontosak.. kb félévente látom mindegyiket és eléggé bánt:( nekik megmaradt a 3as.. pedig én tudtam volna találkozni velük minden hétköznap és alkalmazkodni is mer nekem mind1 hogy hánykor tanulok.. suli után egyből vagy esetleg 6-7 fele..szóval nekem ez teljesen mind1..mindig én írok nekik msnen maguktól kb soha..most középsuliba összeismerkedtem egy lánnyal elég jó barátnőm lett, de félek mer én most másik suliba megyek jövőre..lehet hogy vele is csak azért ilyen jó a viszonyom mert mindennap láttam a suliba? lehet mostantól is azzal fog jönni hogy nekem csak a barátom létezik? pedig ez egyáltalán nem igaz.. nemértem.. miért csinálják ezt? szerintem ez olyan gyerekes...vagy azis hogy én még foglalkozom velük? de az a 4es az egész gyerekkori barátság volt..:S
2010. júl. 23. 02:42
 1/4 anonim válasza:
ez általában igy szokott lenni.majd ha nekik is lesz komoly másképp gondolják a dolgokat.mellőlem is elmaradozott mindenki de ők nem is voltak ezek szerint igaz barátnők és a te barátaid sem egy maradt mellettem és már 10éve.ne foglalkozz velük nem erdemesek rá.barátkozz azzal aki most van aztán ha vele is megszakad az uj suliban lesz uj
2010. júl. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szegény:S ha igazi barátnők lennének elfogadnák,hogy neked van egy komoly kapcsolatod,ami ugyaolyan fontos,mint ők...Hirtelen kevesebbet foglalkoztál velük,ezért érzik úgy,hogy nem is vagy a barátnőjük,de meg kéne értenijük a dolgokat..
2010. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen ezt énis így gondolom, de az se jó, ha mindig más barátnőd van, mert akkor mesélhetsz mindent mindig előről és mégiscsak jobb ha olyan barátnőd van, akit régóta ismersz számíthatsz rá :S
2010. júl. 23. 19:27
 4/4 anonim válasza:

Szia! 17 éves vagyok, de én is hasonló helyzetbe kerültem:

nekem is van egy barátnőm, aki jobb a többinél + van pasim több, mint 3 éve!

Sajnos a barátnőmmel lazult a kapcsolatunk amióta a barátom is ugyanabba a gimibe jár, ahova mi.

Nem akarom elveszíteni őket... nem tudom, hogy mit tegyek!

2010. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!