Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek pozitív vagy...

Szerintetek pozitív vagy negatív tulajdonság a cserfesség?

Figyelt kérdés
Mért?
2011. jan. 11. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

rossz tulajdonság.

Hogy miért? Mert be nem áll a szája,ráadásul csakis saját magáról,saját gondjairól tud beszélni..Csak annyi időre hagyja abba a dumát míg levegőt vesz..A másiktól még véletlenül sem kérdezi meg,hogy vele mi újság,mert akkor csöndben kéne maradnia..

Fárasztó nagyon a cserfes ember..

2011. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Nekem is sokan mondják, hogy cserfes vagyok, a barátom szerint pont ez ami bájos bennem:)
2011. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Nyolc éves kor alatt pozitív. Utána már inkább negatív.
2011. jan. 13. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem abszolút pozitív. Aki könnyen tud beszélni, annak nem lehet gondja az ismerkedéssel, mindenki kedvesnek, közvetlennek tartja
2011. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszi ;)
2011. jan. 14. 20:26
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

JAJ! Az isten mentsen meg a cserfes nőktől.Bizony ez a tulajdonság nagyon negatív.

Ahogy az első írta,még levegőt sem vesznek csak duma-duma-duma..Ráadásul azt sem veszik észre,hogy kinek mit mondanak.Nem vicc ez nemrég történt.

Van egy kolléganőm aki cserfes.Sokszor már rá kell szólni,hogy 5 perce fogja már be,és legyen egy kis csönd..De alig bírja ki.Ráadásul pletykás a javából.

A kolléganőm összejött egy férfi kollégámmal.Másnap már teljes hangerővel mesélte az ebédlőben,hogy a kolléga mennyire felsült az éjszaka.Annyira sajnáltam a pasast,mert az ajtóban állt és a kolléganőm nem vette észre,és nem vette a lapot sem,hogy bökdösték,hogy kussoljon..csak mondta a magáét.

A főnök is többször szólt már neki,hogy ne a szája hanem a keze járjon munkaidőben..

2011. jan. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

Ha nő az illető, akkor negatív.

Ha férfi akkor pozitív! =)


Üdv.

2011. jan. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nő az illető,de szerintem az se jó ha előjönnek a kínos csöndes pillanatok pl.egy randin.Inkább legyen cserfes szerintem és az egész estét végig beszélgetik,nem csak lesnek egymásra:P
2011. jan. 15. 14:19
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

" Inkább legyen cserfes szerintem és az egész estét végig beszélgetik,nem csak lesnek egymásra:P"


Ne keverd a cserfességet a nyitott vidámsághoz.

Te egy cserfes nővel a randin nem fogsz beszélgetni csak hallgatni.Meg se lepődj ha 1 óra alatt megismered a nő élete minden egyes történetét,beleértve a volt pasijuk kínos nemi életét,és a családi helyzetét.Neked csak annyi dolgod lesz,hogy iszogass csendben és néha mondj ilyeneket hogy

-hmmm

- nem mondod...tényleg?

-hmmm

-hmmm

Ha éppen iszik vagy egy kis ételt tol a szájába akkor gyorsan mondj egy szót így végre a saját hangodat is hallhatod..

2011. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem gáz.egy értelmes nő nem locsog-fecseg,ha nincs értelmes mondanivalója,inkább fogja be a száját,sokkal rosszabbat tesz ha fölöslegesen dumál mert csak idegesíti a másikat.
2011. jan. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!