Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ennyire egyedül?...

Miért vagyok ennyire egyedül? Mit csináljak másképp?

Figyelt kérdés

15/L

Sosem volt sok barátom, de van 1-2 osztálytársam akik tényleg mindig megértettek és igaz barátoknak tudtam nevezni őket, de mostanában ők pl. észre se veszik hogy valami bajom van, bármennyire feltűnően is vagyok szomorú, vagy csak úgy tesznek mintha nem vennék észre... régebben mindent meg lehetett beszélni velük, de mintha sosem értenének meg. Az osztályban mindneki kedves szokott lenni ha én nyitok feléjük, de soha senki nincs akinek eszébe jutnék és magától odajönne hozzám... Barátom sem volt soha, nem mintha össze szeretnék jönni minden hónapban egy új fiúval, de mostmár kezd hiányozni valaki. Én próbáltam kedves lenni és mindenkit szeretni, de alig kaptam cserébe valamit. Fiúk se nagyon szólnak hozzám... nem tartom magam kifejezett szépségnek, de azért annyira csúnya sem vagyok, és nem vagyok nagyon visszahúzódó sem. Mit cináljak? UNom már, hogy odamegyek beszélgetni valakihez, és akkor nagyon jól elvagyunk, de így, hogy soha nem jutok eszébe sekinek, már nincs is kedvem bárkihez odamenni...


2010. okt. 30. 22:35
 1/3 anonim válasza:
Még nekem se volt nagyon senkim 18/f létemre ha gondolod privizhetünk :)
2010. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha mindig csak szomorkodsz, és ezt ki is mutatod, ne csodálkozz, ha nem mennek oda hozzád. Senki sem szertne olyas valakivel beszélgetni, aki állandóan csak panaszkodik. Próbáld meg a gondokat elfelejteni, és értékelni a jó dolgokat. Ettől vidámabb leszel, ezt mások is látni fogják, és szívesebben mennek oda hozzád.

2010. okt. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vidám szoktam lenni, azt csak azért írtam, hogy a barátaim azt se veszik észre ha szomorú vagyok...
2010. okt. 31. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!