Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kísértet, igaz vagy én vagyok...

Kísértet, igaz vagy én vagyok őrült? Mitől vannak az ilyesmik és mit lehetne tenni ez ellen hogy ne halljak, ne lássak és ne is gondoljak ilyesmikre?

Figyelt kérdés

Már nyáron is elkezdődött, mindig éjjel történt valami vagy úgy hallottam hogy lépéseket vagy mást, fura volt minden, volt amikor úgy is éreztem hogy mintha hozzámérne valami, de nem láttam akkor semmit, volt amikor hang jött ki a falból, volt amikor láttam felvillanást vagy árnyékot, de ez egyszer volt csak.

Aztán elmúlt.

Mostanában elkezdőtött megint az izgulás amikor lefeküdtem aludni, és megint lépéseket hallottam meg valamit, de nem tudtam hogy mi csak éreztem hogy van valami és féltem nagyon az ilyesmiknél.

De amikor anyukámmal aludtam akkor semmi nem volt.

Főleg kicsit zavar hogy pont jön a mindenszentek , meg a halloween...


Én vagyok bolond vagy komolyan van ez?

Mit tegyek hogy ne legyenek ilyesmik és ne is halljam, ne is lássam és ne is gondoljak ilyesmire???

Vagy mit tegyek hogy ne legyenek félelmeim?


Amugy hallottam másnál is volt már ilyesmi.


Normális válaszokat légyszi.


2010. okt. 31. 18:50
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja és mitől lehet az is hogy nagynehezen elalszok aztán 1-2 óra fele éjjel felébredek a semmire?
2010. okt. 31. 18:52
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem sok horror filmet nézhettél. Nyugi csak vicceltem. Én is félős vagyok és kiskorunkban tesómmal egyszerre mindketten hallottuk a lépéseket, sosem felejtem el.
2010. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hát velem komolyan történtek ilyesmik, nem néztem sok horror filmet, nem is néztem mostanában.

Mitől van ez ?

Sose fogom elfelejteni? és mit csináljak hogy ne legyen ilyesmi?

2010. okt. 31. 19:00
 4/16 anonim ***** válasza:
Nézd meg a negyedik típúsú találkozások c. filmet, az is hasonló igaz történetet ír le.
2010. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Légyszi írja már valaki meg hogy mit tegyek hogy ne legyenek ilyenek, meg hogy mitől van meg hogy mit csináljak hogy ne legyen.
2010. okt. 31. 19:05
 6/16 anonim válasza:

A semmire nem lehet felébreni.

Egy felnőtt férfi álmában körülbelül 100x ébred fel (csak nem veszi észre és rögtön visszaalszik). Akkor is felébredhetsz, ha leáll a légzésed. Ilyenkor már nem is emlékszem miért de felébredsz és akkor "újraindul". :P

2010. okt. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Előző vagyok.

Hmm... nem is tudom. Gyerek koromban (mert nekem is VOLT ilyen..) én mindig valami jó dologra gondoltam. És nem oda figyeltem, hogy hűha ott megy egy valami. Amúgy gondolj arra, hogy csak az agyad játszik veled, mert már pihenni akarna. :)

2010. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nem kell izgulni, gondolom fiatal vagy még, majd elmúlik. Én is féltem fiatal koromban, főleg a sötétben. Sokmindent beképzelsz magadnak, ez csak erősíti az érzést. A valóságban pedig nincs is semmi hang és fény, vagy totál teljesen mások, aminek gondolnád őket.
2010. nov. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

És amikor úgy éreztem mintha hozzám érne valami akkor az mi volt??

Én tényleg hallottam hangokat.

2010. nov. 1. 09:38
 10/16 Liz* válasza:

Én szerintem is csak az agy szüli. Velem is volt már hasonló eset h úgy éreztem vmi mozog a szobámban (mondjuk hangokat nem hallottam, meg hozzám se akart érni) és emléxem mindig fel le kapcsolgattam a lámpát h megnézzem. És akk megnyugodtam, én csak azt tom mondani h próbálj fényben elaludni mondjuk tv mellett v már láttam olyan konektorba dugós lámpákat amiknek igazán kicsi fényük van. Vagy hallgass zenét és aközben aludj el, hagyd bekapcsolva a rádiót v vmi ilyesmi...

De úgygondolom az agy szüli mert ilyenek egyszerűen nem léteznek csak valahogy beképzeled magadnak sztem... képzeld azt h nincsen(ek) és talán jobb lesz! :)

2010. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!