Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent az az álom, hogy...

Mit jelent az az álom, hogy szennyes, koszos vízben fürödtem, amiben már más is, olyan szappannal, amit ki tudja ki használt?

Figyelt kérdés
Elég nyomasztó volt, ébren meg kényes vagyok a tisztaságra.
2009. jan. 7. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Én régebben álmodtam ilyet,kisebb betegséget jelez.
2009. jan. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Azt jelzi, hogy vagy tisztasági kényszered van, vagy jó úton haladsz felé.

Ha képtelen vagy néha elviselni a piszkot - ha sűrűn és nagyon alaposan KELL mosakodnod - és, ha ez nálad központi gondolat: akkor biztos ez a helyzet. Ha már álmodsz is vele, akkor orvoshoz kellene fordulnod.

2009. jan. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

A víz az érzelmek és sok esetben a szexualitás szimbóluma.

Gondolkodj ebben az irányban. :))

2009. jan. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A viz az almokban foleg ha benne vagy betegséget jelez! De nyugodtan mennyél fel a netre és nézd meg mit jelent pontosan! De a koszos viz meg a szappan lehet, hogy azért volt benne mert alapbol igényes vagy és ugyelsz a tisztaságra! Az álmod pont ennek az elentétje, valami oka biztos, hogy van!Az a legegyszerubb ha megnézed pontosan mit jelent mert én csak a vizet tudom :-)
2009. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom... most már 33%-on állok - közben meg a különböző ezoterikus válaszok 100%-on. Inkább nem mondok erről semmit.


Még egyszer: az álmod azt jelzi, hogy a téma ERŐSEN foglalkoztat téged. Ebből, és a leírásodból én úgy látom, hogy valamilyen kényszered van a tisztaságra. Ez - súlyosabb esetben - egy betegség, amiről orvossal tudsz beszélni. Ezt te is tudhatod, hogy mennyire súlyos: leírtam néhány dolgot erről.


HA már az életed (vagy a hozzátartozóid életét) zavarja (pl. sűrűn álmodsz ilyesmit) - AKKOR mindenképpen célszerű orvoshoz menni vele.

Addig pedig házi gyógymódok vannak: menj el homokozni a gyerekeddel, vagy koszold össze a kezed szándékosan, és hagyd úgy vagy fél óráig. Utána se dörgöld véresre! És nem kell fertőtlenítő sem, vagy fürdés. Egy normál kézmosás elég, használt szappannal.

Ha ezekre képtelen vagy - esetleg már a gondolattól is rosszul leszel - akkor súlyos beteg vagy.


...aki pedig ezt a választ lepontozza, azzal tényleg komoly IQ probléma van.

2009. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!