Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyen az ember magány...

Mit tegyen az ember magány ellen ha ilyen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mit tehet az az ember, akinek már rettenetesen elege van a magányból, de nem találja a megfelelő helyet az ismerkedésre. Nem egy társasági ember, és az a pár igazán jó barátja sem a szomszédban lakik. Hol találhatja meg a párját az, akinek a bulizás nem igazán szórakozás, aki nem pörgeti az életét agyon. A közvetlenség és a könnyen megnyílás hiánycikk az illetőnél, tehát nem könnyíti meg a saját dolgát. Mi a megoldás? Hogy fog kiteljesedni? Vagy magányra van kárhoztatva az ilyen ember? És persze mondhatjuk, hogy "tessék megváltozni". Igen, vannak ilyen szándékok, de sajnos igaznak tűnik az a mondás, hogy kutyából nem lesz szalonna. Annak aki erre a feladványra megoldást tud minimum egy zöld hüvelyk a jutalma...A megoldásokat kérjük beküldeni az alábbi címre: 87232 Timbuktu Wuwuzela avenue 12. a borítékra ne felejtsék el ráírni "a f@sz ki van már az egyedülléttel"...csak hogy poén is legyen benne, mert humor nélkül az élet olyan, mint egy keserű sütemény. Úgy néz ki mintha, de az íze...
2010. nov. 2. 17:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ az utolsó kommentelőnek is! Lehet abban valami, hogy ne akarjak mindenáron találni barátnőt, mert minél jobban erölködik az ember annál rosszabb lesz a dolog. De az ösztönöket és a vágyakat nehéz elcsitítani, nem is lehet teljesen :). Amúgy szerencsére nem céltalan a létem, meg van az amire feltettem az életem, éppen csak ez az "apróság" hiányzik, hogy megtaláljam végre a másik felem.
2010. nov. 7. 11:06
 12/12 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Ez esetben tényleg nem szabad nagyon keresni. szerintem ez olyan dolog lehet ,mint mikor nem találsz valami cuccot a lakásban, és míg kéne nem találod, kis idő múlva pedig meglepődsz mert rá lelsz. :) Remélem érted ,hogy próbálom kifejezni. :D
2010. nov. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!