Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kinek mi volt eddig a legcikib...

Kinek mi volt eddig a legcikibb élménye?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 17:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem vagyok tul dus a legcikibb elmenyekben (persze ez jo :) )

Nekem ez volt: biosz orank volt, es a tanar szekere kerultem (lenyegtlen hogyan) aztan kesobb felkeltem es a szekparna veres volt (menstruacio) mindenki azt hitte en kentem ossze. Le is egtem, de nem tudtam elhinni hogy maris beteg lettem. Aztan a tanarnonek meg cikisebb: kiderult o a beteg, fel allt az en helyemrol (mert helycserenk volt) es hat kicsit foltos volt a nacija =)) megszegyelte magat marcsak azert is mert kisse szembe rohogott engem pedighat nem is tettem semmit. Aztan vissza adtam, en is ugyszinten szemberohogtem, lehet nem tettem jol, lehet nem tartod szepnek de en igy ereztem. (amugysem vlmi jofej tanarno)



Es meg egy storyt olvastam is. Ugy remlik itt a gyakorikerdesek.hu-n de lehet ha nem. MIndegy.

Egy csaj a pasija agyaban lett beteg, azert en ezt sem elnem at szivesen :S

2009. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%

Nem en irtam ugyan, de volt hasonlo elmenyem, hogy a baratom agyaban, reggel jott meg, es kicsit veres lett a lepedo. Ez amugy nem ciki, teljesen megertette, hogy van ilyen, nem volt belole problema.


Akkor egett nagyon a fejem, mikor egy het mulva a nagymama meglepett egy csomag, extra meretu, pelenka szeru intimbetetettel. Kedveskedesnek szanta, de hat na, nem pont ugy eltem meg. :D

2009. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
99%

Volt egy nadràgom,extrém szük,és szexi.

Magamra huztam,akkor is,hogy plussz 3-4 kilo felesleg volt rajtam.

Megjàrtam.

Felakartam szàllni a vonatra,és a fenekemnél elrepedt.

Citromsàrga bugyi kandikàlt ki alola:((((((((((

A màsik:

Életem legvonzobb pasijàval futottam össze egy benzinkuton.

Nagyon meleg volt,mielött megismerkedtem volna vele,beszaladtam a mosdoba kezet mosni,ne legyen izzadt.

Nos amikor kijöttem a mosdobol,baràtnömék kacagtak:A cipöm nedves lett,és rà ragadt egy adag wc papir,plussz a lefolyobol feljött hab is ott landolt:(

Elsö randin nagy beégés,bàr szerencsére a sràc nem éreztette velem,hogy beégtem.

2009. jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
99%

Úgy két hete történt, kocsmázni mentünk a párommal és néhány haverral. Új helyre mentünk, csak mert ott olcsóbb volt a sör ( amúgy elég ótvar egy lyuk, majd mindjárt olvassátok mennyire). Eldumálgattunk egy darabig aztán én mondtam, hogy kimegyek mosdóba. Már eleve alig nyilott a wc ajtó, villany nem volt. Nagy nehezen beletörődtem, hogy koromsötétben kell pisilnem. Szappanról, papirtörülközőről persze álmondni se mertem, bár ez mellékes:D A lényeg, hogy amikor ki akartam menni, beragadt a bejárati ajtó. Hiába próbáltam kinyitni, hiába feszültem neki többször is, akkor se nyilott:D Elkezdtem dörömbölni, hogy segitséget hivjak, mire valaki puszta viccből kivűlről visszadörömbölt. Hivtam páromat telefonon, hogy szabaditson ki valahogy, de ő meg nem hallotta, hogy csörög a telefonja:) Végül addig dörömböltem, hogy az a titokzatos idegen, akit egyébként roppantul szórakoztatott, hogy visszadörömbölhet, elunta a dolgot, és szólt valakinek, hogy kiszabaditsanak:):)

elég ciki volt szerintem.

2009. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
97%

Kb 1 éve a párommal pont rátértünk a lényegre(sex), amikor egyszer csak nyílik a szobám ajtaja, és megjött a nagymamám. Valami sürgős mondanivalója támadt, és se kopogás, se semmi, csak berontott. Szegény meg sem tudott szólalni, de persze mi sem. A párpm leugrott az ágyról, és magárahúzta a takarót, én meg ott feküdtem tök pucéran...

Na ez égő volt. 1 hétig nem is néztem a nagyanyámra...

2009. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
99%

Tesi óránk volt 12 évvel ezelőtt 8.A ésB. 2 osztályt összevontak, felmérések voltak. Lányok öltözete rövidnadrág, póló. nem volt rajtam melltartó és a pólóm is elfelejtettem betűrni a nadrágba, ekkor következett a kézenállás.

Mikor pózba értem egyből észrevettem, hogy baj van, le is mentem volna gyorsan, de a tanár elkapta a lábam és úgy tartott a falnak szorítva, hogy mindenki láthassa, milyen egy szabályos kézenállás. Hát tetszett is mindenkinek, főleg a fiúknak. A tanár persze semmit sem látott csak a figyelmes fiú tekinteteket. Én pedig... Szerintetek??? Na, azóta is emlegetik a volt osztály,- évfolyamtársaim a dolgot.

2009. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%
Még 16 éves koromban történt, hogy az első pasimnál ketten voltunk otthon náluk és pettingeltünk egy sima vékony kis pléd alatt. (a nappalijukban) Alul nem volt rajtunk semmi. Megjött az apja, a barátom még kiugrott és felrántotta a nadrágját, de én félmeztelenül voltam a takaró alatt. Bejött az apja és leült :-) mellém, hogy mi újság, hogy vagyok, stb... Azt hittem elsüllyedek, mit gondolhatott, lehet, csak azt hitte, pihengetek, sőt biztos, mert amúgy elég diszkrét pasi.
2009. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
59%

Nyáron voltam egy táborban, és elmentünk fürdeni a szobatársaimmal. Felül volt egy ablak, és azóta is mondogatják, hogy ott néztek be. Ráadásul van egy közülük aki nagyon tetszik, és barátok is voltunk, de sajna egy hülye osztálytársam lenyúlta tőlem


Emese a neve, és minden nap hallgatom a reklám szöveget -.-'


Nem olyan cikik, de hát nem tudok most mást írni

2009. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
99%
Ez még általános iskolában történt.Épp német óránk volt,dolgozatot írtunk.Mondanom sem kell mindenki csendben volt,még a fali óra kattogását is lehetett hallani.Erre nekem meg pukiznom kellett és nem bírtam visszatartani,meg hirtelen is jött,mire észbe kaptam kint is volt.Persze jó nagyot szólt az egész osztály rajtam röhögött,sőt még a tanárnő is.Az eset után persze szünetekben is ez volt a téma és még az évfolyamtársaim is megtudták.Számomra ez nagyon ciki volt akkor,de most már csak mosolygok rajta :)
2009. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

huha hát vannak élmények ám:)

és mit gondoltok mi lehet a legcikibb ami történhet bárkivel?

várok még cikis élményeket is...

2009. jan. 9. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!