Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek mi a legdurvább, legciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a legdurvább, legcikibb randis élménye?

Figyelt kérdés

Nekem az , mikor egy házibuliiban megismertem egy csajt , meg akartam csókolni , de egy részeg srác izomból kivágta az ajtót ami engem hátbavert (fal volt a csaj háta mögött), erre én meg lefejeltem a csaj orrát amiből elkezdett ömleni a vér :S

Azóta nem beszéltünk , nem értem miért xD


2010. júl. 12. 09:15
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
99%
B*szki az nagyon komoly XD
2010. júl. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%
nekem az hogy.. meghívtam egy csajt fagyizni a pénzt meg otthon hagytam xd és neki kellet fizetni
2010. júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
87%
leültünk csókolózni a fűbe és a barátnőmbe belement egy kullancs :S :D
2010. júl. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
94%
2 napja voltunk együtt, viccesen beszóltam neki, ő rávágott a hasamra. akkor előjött egy jó nagy FING. utána szakítottunk, mondta, hogy nem tudja, miért jött velem össze, szerinte sose szeretett... :DDDDD
2010. júl. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
99%

Sokadik randink volt a sráccal, első alkalomnak úgy gondoltam eljött az ideje. Felhívtam magamhoz, azt hiszem filmnézésre. Mondta, h ő hoz innivalót.

Aztán megkérdezte, h a maradék kólát elviheti-e?

2 hónapja randiztunk, úgyhogy azt hittem rosszul hallok. Hozzátenném 30 felé közelített, úgyh nem volt rászorulva anyagilag.

2010. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Jó kis történetek , jöhetnek még :D
2010. júl. 12. 10:39
 7/36 anonim ***** válasza:
96%

mar egy eve jartam a baratnommel, szal nem igazi randi volt mar. ket hete nem talalkoztunk, suli, stb miatt. megbeszeltuk h talalkozunk egy nagyon jo kavezoban, amit mindketten ismertunk, onnan megyunk hozzajuk.

a lenyeg h beultem, rendeltem, de kesett (hozzateszem, szokott mindig, mert nemfigyeli az idot, kicsit szetszort), csak 1,5 orat. szal ultem, rendeltem. egy kedves pincercsaj megkerdezte h varok-e valakire, mondtam h igen, a baratnomre. lattam rajta h kisse zavarba jon. eltelt 20-25 perc, aztan visszajott, elmondta h szerinte ugyse jon mar, nincs sok vendeg, es h leulhetne-e. tudtam h a baratnom oda fog erni, de ha mar igy alakult, miert ne. egeszen addig beszelgettunk, amig a baratnom oda nem ert. nevetgeltunk, stb. es hat felreertette. es meg neki allt foljebb h mit kepzelek, biztos akart valamit. szerencsere nem csinalt nagy cirkuszt...

2010. júl. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

még ő volt felcsattanva?!:O

Legalább vmi életbevágó dolog miaatt késett ennyit?:O


Nekem az amikor a fiú akivel megpróbáltunk egy randit elkezdett nyafogni, és hisztizni, hogy miért nem adok neki puszit FOLYTON..-_-

2010. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
61%
én meg éppen puhitottam egy csajt lennt a parton,hogy végre legyen valami vele,mert nagyon bejött és épp amikor már mentünk volna kufircolni akkor találkoztunk a jelenlegi barátnőmmel,erre a hülye csaj azt mondta h nem gáz ő is jöhet.Na ebből lett a nagy botrány.
2010. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
elaludt, ennyi:D
2010. júl. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!