Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, mi a baj velem? Min...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VenuM kérdése:

Csajok, mi a baj velem? Min kéne változtatnom?

Figyelt kérdés

16éves, picit maci, 177cm 73kg barna szemű, barna,rövid hajú srác vagyok. Rendszeresen futok,MMA-zok és edzek itthon. Mások szerint kedves vagyok és vicces. Eddig volt 2 hosszabb kapcsolatom (1-2év) és tartósat is szeretnék, nem vagyok bunkó a csajokkal...

Az a kérdésem lényege hogy miért utasítanak folyton vissza? Miért vagyok mindenkinek csak barát? A lányoknak miért azok a srácok tetszenek akik bunkó szemét beképzelt állatok, kihasználják őket és magasról tesznek a fejükre. Na meg az a sok csőgatyás alsógatya kitevős 20 kilós ovis? Miért ez a 2 típus az ideálotok??! Sose értettem és már kezdek beleőrülni hogy ilyennek kell lenni ahhoz h legyen barátnőd vagy úgy kell kinézned mint egy homár. Sok hozzám hasonló srác is kíváncsi lenne erre, szóval legyetek szívesek, válaszoljatok. Tudom h vannak kivételek, mindig és mindenhol, de kevés és már azok is foglaltak. (bocsi a helyesírási hibákért)


2011. szept. 12. 01:33
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Önfeláldozó,hűséges,udvarias is vagyok,tudok komoly is lenni és a macis testalkatom ellenére izmos is vagyok.
2011. szept. 12. 01:36
 2/22 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem fogyjál le. Bár nem tudom, egy fiút láttam eddig akinek jól állt, hogy teltebb. Menj oda a csajokhoz azokhoz akiknek agyuk is van és kész. mondjuk ebben a korban nehéz találni normális lányt, de VANNAK!


20/L

2011. szept. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
47%

Nem értem a problémát papa.

Sportolsz,teljesen értelmesen fejezed ki magad,volt már viszonylag hosszabb kapcsolatod,tehát a nőkről is tudsz már ezt azt.

Őket hogyan csípted fel?És hogyan tartottad meg?

Na.A többit is ugyanúgy kell.

2011. szept. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Span ***** válasza:
43%
A nők szeretnek szenvedni! Ennyi a titok! Egyébként még semmiről sem vagy lemaradva. Ha idősebb leszel érettebb nőkkel könnyebb kapcsolatot létesíteni.
2011. szept. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
rossz korosztályban keresel,amiket felsoroltál azok kb 13-17 éves korosztályig van,aztán kezd a nők feje is benőni és rájönnek mennyire szánalmas és irritáló egyben ez a habi gizda pózer stílus,jó kivételek vannak de nagyrészük betölti a 18at és komolyabb pasit keres
2011. szept. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

1.: Nem vagyok dagadt :D De amúgy rá álltam a felesleg leadására :D olyan lányt itt nem találok.

2.: Igen, de akkor még nemvolt divatba ez a sz*r ami most :/

3.: Ha akarnék se tudnék velük bunkó lenne vagy megbántani őket, vagy ilyesmi, mert olyan sz*arul lennék mint a r*hadás ://

4.: Igen,de én most töltöttem a 16-ot az a 2 év még sok :S

2011. szept. 12. 02:02
 7/22 anonim ***** válasza:

Eddig is volt 2 barátnőd, ezután is lesz, még csak 16 vagy.

Nézz körül alaposabban, és ne csak a kihívó, mini ribancnak öltöző lányokat vedd észre. Biztos sok aranyos csaj van körülötted, akiket talán észre sem veszel.

2011. szept. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
19%
foggyál le
2011. szept. 12. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%

ma 02:02


Nagyon nőies ez a számolgatás, szokj le róla.

2011. szept. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz helyen keresgelsz - es rosszul abbol a szempontbol, hogy mindenaron, talan szinte gorcsosen szeretnel valakit. De ez nem megy, fogadd el, hogy egy lany esetleg eloszor csak a baratod akar lenni. Ha megkedvel, mert okos vagy, erdekes temaid vannak, jo programjaitok vannak egyutt, orakat tudtok beszelgetni mint baratok, akkor elobb-utobb ugyis a tied lesz, csak ne akard tul gyorsan. Ez valahol olyasmi, mint amikor a lanyok ferjhez akarnak menni tul gyorsan, es 10-bol 9 fiu elmenekul, ha a lany az elso honap utan mar az eskuvot tervezgeti.

A masik, hogy pl. keress futopartnert, vagy az MMA-edzotarsak kozott baratokat, biztos vannak lanyok is. Az osztalytarsaid - vagy akik a mindennapi kornyezetedben vannak - talan nagyon eretlenek hozzad kepest, azert vonzo nekik az az ovi-pelenkas-logogatyas fazon :D

Ha a sporton kivul mas is erdekel, mittudomen, biologia, akkor pl. akar a neten is lehet nagyon klassz baratsagokra szert tenni - aztan kesobb annyi minden kialakulhat. Csak ne gorcsosen akard, ne tamadd le oket a masodik napon, hogy akkor mi jarunk ugye...? Mert az egyik sem szereti.

22L

2011. szept. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!