Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Történt már veled olyan dolog...

Történt már veled olyan dolog ami egy hajszálra válaszott el haláltól?

Figyelt kérdés
Ha igen,mi volt az?Ha nem nagy kérés a kort és a nemet is odairnátok.Köszi szépen!
2010. dec. 19. 19:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
l3 évesen elütött egy autó. Szerencsére könnyebb sérüléssel megúsztam.
2010. dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen sokszor figyelmetlenségem miatt :s , majdnem elütött a kocsi vagy a busz. :S csak egy hajszálon múlott mindig.


17L

2010. dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Első osztályos voltam (6-7 éves) amikor elütött a csuklós busz..Nem vettem észre,hogy a sarkon befordult,és át akartam szaladni az úton..A busz vezető már nem tudott fékezni,így a busz úgy meglökött,hogy átdobott a szembe közlekedő gépjárműre..

1 hét kóma,utána újra meg kellett tanulnom járni..

Az egészben az az érdekes,hogy apám nem engedett el a nagy parkba,de én mégis úgy döntöttem,hogy "megszököm" és a parkba megyek..Apám meg valamiért érezte,hogy ezt fogom tenni és utánam jött..Ő messze volt,és látta a buszt jönni,.Így elkezdett kiabálni,hogy álljak meg,de azt hittem azért kiabál,hogy nem merjek elcsavarogni..Ezért nem vettem észre a buszt,és így apám szeme láttára történt a baleset..Arra emlékszem még mindig(pedig már több mint 30 éve volt,hogy mielőtt elájultam volna apámat láttam sírni..

37/N

2010. dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
igen 1-est kaptam és azthittem anyám agyonver de megusztam
2010. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem is olyan régen volt, hogy épphogy elkerültünk egy frontális ütközést autóval.

Épp előztünk volna egy buszt aki vette fel az utasokat, majd a busz közben elindult amikor a közepe fele voltunk épp, de attól persze előztük tovább nem ment az olyan gyorsan. Majd hirtelen kikanyarodott egy másik autó a benzinkútról a mi oldalunkon anélkül, hogy szétnézne. Nem tudtunk vissza menni a saját sávunkba mivel ott volt a busz de szerencsénk volt mert épp a két árok között volt egy kis hely és anya oda félretudott húzódni. Elég gyorsan történt kb 2 másodperc volt az egész, anya gyorsan reagált.:)

Hogy halál közeli volt-e, nem tudom.De nem sokon múlott egy frontális ütközés.


Ezen kívül elég sok történt.Rólam tudni kell, hogy nem a busz elé, hanem neki megyek folyton. Kétszer is neki mentem majdnem egy mozgó busznak, mind a két alkalommal egy osztálytársam rántott vissza..:D Ez nem volt annyira veszélyes, de azért nem semmi élmény lehet neki menni oldalról egy mozgó busznak..:D


15/F

2010. dec. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a haláltól nem is...De egy maradandó élménytől biztosan:)Miskolc rallyn kinéztem egy jó helyet a kanyarban,ami nagyon jónak tűnt,de senki nem állt ott.Persze,ahogy odaálltam,a muter már jött utánam(pedig 17 voltam)és elkezdett cirkuszolni,hogy MÁR menjek onnan,mert veszélyes.(Pedig a kanyar belső ívénél álltam,tehát ha csúszik a segge az autónak,nem oda jön).Mondtam neki,szemben ahol áll a sok ember,ott vannak a rendezők,kérdezze meg,szabályos helyen vagyok-e!Persze jó helyen voltam,sárga szalag mögött,stb így maradtam,muterék el.Aztán még mielőtt a mezőny megindult volna,mégiscsak meggondoltam magam és mentem a family után...Ha már egyszer együtt jöttünk rallyra,meg 3 éves öcsémet is most ismertettem a dolog szépségével,így nem akartam otthagyni őket.Lényeg aztán,hogy már a verseny vége felé egy VFTS beborult valahol,de mivel egy másik kanyarban álltunk nem láttuk,csak hallottuk a közönség tombolását és az ilyenkor szokásosakat.Már itthon,anyukám párja által készített videón láttam aztán,hogy oda esett be a Zsiguli,ahol én álltam volna...Hát...Isteni szerencse,de ugyanakkor szívesen megnéztem volna a VFTS-t közelebbről:))
2010. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Másik ehhez hasonló,szintén Miskolc rally(2006-ban,azt hiszem):Erdőbénye gyorsaságin gyalogoltunk az út mellett,verseny közben.Egy idő után viszont lefogyott az út melletti rész,mert hirtelen dombos lett,így nem volt hová menni...Herczig Norbi jött az Impreza WRC-vel,és egy kisebb úthibát kikerülve,még felénk húzta a kormányt...Mi meg az út szélén.Akkor öten voltunk(szüleim+barátok),anyukámat kivéve utána mindenki megkönnyebbülten röhögött...Norbi meg gondolom szidta a jó édes anyukánkat.
2010. dec. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

5 évesen a mamámnál nyaraltam vidéken.Bele estem a szennyvíz aknába ami tele volt..A nővérem aki 16 éves volt a hajamnál fogva rántott ki,pedig már elsüllyedtem..De a hajamat még látta.Amikor kirántott mama már hozzánk szaladt.Ő takarított le,és rohant velem a dokihoz akik 3 házzal arrébb lakott tőle..A nővérem meg síró görcsöt kapott,és hányt...

Igazából már csak halvány emlékeim vannak erről ,csak annyi maradt meg,hogy aknák közelében kiver a víz..ideges ,feszült leszek..

22/F

2010. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
mondhatni rendszeresen előfordul
2010. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én görögországban egy hegyen voltam. 6 évesen. A szüleim épp egy szobor talpzatán (mellett) állva fotóztak. Nem tudtam lemászni a szobor peremről. Türelmetlen voltam, nem bírtam kivárni, hogy anya aki apuval beszélt, leemeljen. Le akartam ugrani é összeakadt a lábam, hátraestem. Mjdnem leestem a hegyről, és FENN AKADTAM EGY CSŐBEN. eszméletlen xD
2010. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!