Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Máskép élnéd az életed ha...

Máskép élnéd az életed ha tudnád, hogy a halál útán csak rossz vár?

Figyelt kérdés
A halál alapból rossz dolog, de máskép élnéd az életed ha tudnád ,bármit is teszel miútán meghalsz csak borzalmasabb lesz és nem lesz megnyugvásod sem megbékélésed?
2010. nov. 7. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, másképp élnék! Bár szerintem a halál után a nagy semmi van, szóval ez nem befolyásol.
2010. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kutatnám az örök élet elixírjét. :D
2010. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az még inkább félelmetes, hogy valaki direkt szenvedésben él és nem változtat rajta, mégis az a világnézete, hogy a halál után nincs semmi. Na ez mekkora pazarlás.

Egyébként: A majdnem halál semmit nem változtat meg, a halál mindent megváltoztat.

2010. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem is hittem soha hogy megnyugvásom lesz.

szerintem semmi nincs utána

ugyanígy élnék. nem arra fektetek nagy hangsulyt hogy utána milyen lesz, hanem hogy most milyen.

2010. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3. válaszoló: ki él direkt szenvedésben???
2010. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

21:04

Több millió nő hagyja a férjének hogy rendszeresen verje, és pusztán félelemből nem cselekszik, illetve rengetegen vannak sakkban tartva, még több az akiket megfenyegettek vagy egyszerűen feladták. Nem olyan harmonikus a világ mint képzeled. :)

2010. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, így már értem mire mondtad. Nyugi egyáltalán nem gondolom harmonikusnak a világot. :)
2010. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

21:16

Egyébként művésznevükön is hívhatjuk őket: idióták

Oké azért vannak különleges esetek, de a nagy átlagot nézve az ilyen emberek nem túl okosak.

2010. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

igyekeznék minél hamarabb meghalni, hogy a jót minél kevesebbhez tudjam viszonyítani, és akkor nem esik rosszul a rossz.


de am sztem a halál után az örök megnyugvás van, a nagy semmi.

szal nem érzékelsz semmit, mert meghaltál.

magyarul: örökké pihensz, vagy nagyon sokáig, vagy passz.

szal ugy kell felfogni mint egy fájdalommentes pihenést.

pl:(végrehajtok c. film) (metaforikus) sztem.

ez a véleményem. :)

2010. nov. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én eleve úgy gondolom, hogy a halál után vagy a semmi van, vagy a Pokolra jutok. Csak mert nem vagyok hívő (egyik vallásban sem), azok pedig a Pokolra jutnak. Szóval még ennek tudatában is így élek, ahogy, szóval a válaszom nem.

És még ha csak annyit kéne tennem a Pokol elkerülésére, hogy megtérek, azt nem tudnám megtenni, mert az embernek nem lehet megparancsolni, hogy higyjen valamiben.

És te?

2010. nov. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!