Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az manapság ritkaság számba...

Az manapság ritkaság számba megy, ha valakinek sose volt kocsija, ha nincs mikrója, nincs háziállata (kutya, macska) nem jár bulizni pedig fiatal, szinte sose festi magát nő létére, és soha életébe nem járt szoliba mert neki a fehér bőr tetszik?

Figyelt kérdés
Mégcsak kozmetikushoz se járt egyszer sem, és műkörme sem volt soha, vagy kontaktlencséje, nem jár strandra már legalább 10 éve, és nem szeret vásárolgatni mint a legtöbb nő, nem a farok méret, a bicepsz vagy a pénztárca esetleg a végzettség vagy a sármos arc a legfontosabb neki egy pasiban
2010. nov. 9. 15:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem általánosítok, de tényleg a legtöbb ismerősömnek modern cuccai vannak, amik nekem nincsenek, (ez nem baj) és furcsálják, hogy van olyan, akinek ezek nincsenek. Ezt nem értem, hogy mért fura nekik. Vagy ettől lenéznek?


Azt nem mondtam, hogy nem tudok mikró nélkül élni, hisz sose volt se mikróm, se kutyám stb....


amúgy meg mikró nélkül sem kell hideget ennem, mert van sütő, meg gáztűzhely is a világon, de az kinek nincs? Na jó a mamámnak, mert neki sparheltje van :)


az meg hogy másokat nem érdekel, hogy van e telefonom vagy kocsim, esetleg nincs az meg engem nem érdekel, mert nem fontos a kérdést olvasni, sem pedig válaszolni rá :)

2010. nov. 11. 19:40
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A háziállattal mi a baj? Nekem is van, már több, mint 10 éve és szeretnék is mert imádom az állatokat:)

A többi meg rám is illik. Nem szeretnék én sem autót, ritkán használok sminket, szoliba se voltam még mert hófehér bőröm van és nekem ez jobban tetszik, amúgy sem akarok ráncos lenni. Bulizni meg nem szeretek, azt máshogy is lehet, mint szórakozóhelyekre elkölteni a pénzem italokra meg a belépőjegyre.- értelmesebbre is eltudom költeni a pénzt.

Én turkálókba szeretek járni :D

A másik legjobb, mikor csodálkoznak, hogy én nem nézek tv-t :DD pedig már 3 éve max csak annyira kapcsoltam, hogy ha volt valami érdekes műsor, vagy film ennyi még sorozatokat se nézek már több éve. :D

A fiúkkal meg--egy barátom sem volt még. lehet, hogy velem van a baj, de én ezek szerint nem felelek meg a mai trendnek :D. De ez van.

Strandot én is utálom, de csak higéniai szempontból...bármilyen fertőzést ellehet kapni ott, szerintem undorító.

Műköröm, műszempilla, póthaj- aki ezeket kitalálta, az sem volt normális..Mindhármat szívből gyűlölöm. nem is értem mi szükség van rá, hiszen sok hátránya is van...

A kontaktlencsét azt felírták nekem, de csak mert nagyon rossz a szemem :D Sajna.


Egyébként én úgy vettem észre, hogy akik így gondolkodnak, azok manapság ritkaság számban vannak.

Sajnos a média majdnem mindenki agyát átmosta. Ezért sem nézek tv-t. Nincs szükségem Győzikére, meg a többi agyhalott műsorra...


L18.

2010. nov. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

semmi bajom az állatokkal, de panelban lakom, és sosem fogom az állatokat kínozni, meg elég nekem a magunk kajáját is fizetni, nincs se időm se türelmem hozzá hogy elvigyem állatorvoshoz, meg kozmetikushoz, meg sétáltatni, meg elég fáradt vagyok én ahot hogy elviseljem, mikor a kutya ugat kora reggel, vagy az éjszaka közepén. Elég nekem az hogy a tesómat el kell tartanom, pedig 30 éves, és a saját pénzemet nem költhetem magamra, vagy nem gyűjthetem.

Pedig én is családot tervezek már, meg esküvő.

Meg azért sem szeretnék állatot, mert ha elveszíteném, nagyon fájna. Barátoméknál van kutya, az épp elég, 14 éves, már alig lát, mindig bepisil, tök depressziós, meg a hasamra ugrik mikor alszom, meg a párom ha behoz nekem kaját, akkor egyből belemászik az ételbe és ezt undorítónak találom.

Amúgy ritka, de nekem is a fehér bőr tetszik jobban, én sem szeretnék ráncos aszott bőrt, meg bőrrákot kapni. És a mikró is sokat fogyaszt, meg egészségtelen, el se férne itthon. Még sose használtam, szal kezelni sem tudnám. nekem sem volt még soha kontakt lencsém, mert nem bírja a szemem, és nem is hordhatom, sminkelni itthon, melóba nem szoktam, évente egyszer megyek buliba, ja és ingyenes buliba megyek, de utálom a discoo zenét rockot szeretem, ezért a koncertek jobban smakkolnak, de nem szoktam eljárni szinte sehová, max ha névnapom van, vagy szülinap. Néha kell egy kis lazítás, amúgy buliba nem táncolni szeretek, hanem énekelni, és inkább házibulit rendezünk haverokkal, minthogy idegen helyre menjünk ahol sok tahó iszákos van aki csak pasizni megy. Strandot meg utálom, mert nem szeretem a tömeget,v se a nagy meleget, se úszni nem tudok, a termált a szívem nem bírja, a klórt a bőröm, meló miatt nincs is időm strandolni, max aludni lenne kedvem, a darazsakról meg nem is beszélve :)

kettő ember meg nem elég a strandra, mert ellopnák a cuccunkat, lehet van szekrény, de a leterített plédet, matracot ilyesmit elvihetik, ha mindketten fürdeni szeretnénk, vagy kajálni és nem egyesével.


egyedül ami van nekem az a tetoválás, de nem divatból, hanem mert tetszik, volt piercingem, most nincs, de szeretnék :)

nem volt káros szenvedélyem, de néha rágyújtok, ennek ellenére nem tudok rászokni a cigire, mert megvagyok nélküle is.

hajamat nem szoktam festeni, most csak az eredeti hajamra festettem át, mert a hajam vége töredezett volt és a nap kiszívta, ezért sokkal világosabb lett mint a többi részen, így az eredeti egészséges színére kellett visszafestetnem :)

2010. nov. 12. 15:58
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit nagyképűnek tűnsz, de amúgy minden rendben veled :)
2010. nov. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nem vagyok nagyképű, csak nem szeretem az olyan embereket, akik lenézik azokat, akik nem úgy élnek, ahogy szerintük trendi, vagy átlagos. Mert ők megszoktak valamit, és azt hiszik az lehet csak a normális, ha mindenkinek van olyan stb, és furcsálják ha a másiknak sose volt, de persze nem is hiányzik neki
2010. nov. 13. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!