Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pszichológushoz kéne járnom? 16/L

Pszichológushoz kéne járnom? 16/L

Figyelt kérdés

Néha olyan tömegiszonyom van, nem szeretem ha a középpontba vagyok és figyelnek engem. Sokszor azon gondolkozok ha valaki megnéz akkor miért nézhetett meg. Bár lehet azért vannak ezek, mert önbizalmam majdnem nulla.

16/L


2010. nov. 9. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Az mindenkinek csak jót tesz és kellemes élmény. Ha megteheted, menj!
2010. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amúgy unokatesóm pszichológusnak tanul. Szerintetek hozzá járjak vagy az nem jó ha rokon a pszichológus?
2010. nov. 9. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy inkább rokonnak, vagy idegennek mondanád el. Én ha választhatnék lehet hogy egy idegen, kicsit jobban bejáratott/tapasztaltabb emberhez mennék. De ez már csakis a te döntésed. :)

15/L

2010. nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmi hátránya nincs, ha olyat fogsz ki aki jófej. Egyébként nem tudom mennyit segít, nekem is voltak gondjaim, még most is járok pszihológushoz, de magamtól oldtam meg öket, nem az ö segítségével...

De szeretek beszélgetni vele, úgyhogy nem bánok oda járni :)


16/L

2010. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
óva intenélek attól, hogy egy rokonnak öntsd ki a lelked, ami lehet hogy pont a rokonokkal kapcsolatban tartalmaz gyíkságokat.
2010. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Már bocsi, de az összes tini pszichológushoz kéne járjon. Miért nincs olyan kérdés, hogy "Jajj mennyi mindent nem tudok, suliba kéne járnom?".

Most nem csak rólad van szó, kb az összes korodbeliről. Fogjátok fel, hogy egy pszichológus nem segít, csak elszedi a pénzed egy kis duma ellenében. Ülj le inkább anyukával és dumáld meg vele. Ő jobban tudja, hogy neked mi a jó.

2010. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csak kamasz vagy. Elmúlik. Ellenben az önértékeléseddel tényleg gond lehet, ezt azonban lehet fejleszteni. Emiatt jó lenne pszichológus segítségét igénybe venni, vagy legalább ezzel foglalkozó (tiniknek írt) szakkönyveket olvasni.
2010. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!