A pénz boldogit?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 18:16
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Persze, hogy boldogít. És ha megtudnék venni bármit szeretetre se lenne szükségem. Én így állok hozzá...
2010. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

"A pénz nem boldogít, de a hiánya boldogtalanná tesz."

"A pénz nem boldogít, de kell a boldogsághoz."

2010. nov. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

egy szerencsétlen ember önmagában nem biztos, hogy boldog tud lenni, csakmert van pénze... de nekem most bőven tudna segíteni. Tudnék segíteni vele annak, akit a legjobban szeretek, el tudnék költözni itthonról, rengeteg jót tehetnék, és majdnem minden gondom megoldódna. Ok h akk sem lenne minden tökéletes, de a problémáim nagy részét meg lehetne oldani egy kötetlen bankszámlával ;) És akk én már naon boldog lennék :)

Am... egyet értek az előttem szólóval is ;)

2010. nov. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Én megértem a bajodat, nekem is volt ilyen időszakom a párommal. Nem azért, mert a pénzért voltunk egymással, hanem mert sok a gond ha nincs, és ez az ember általános hangulatára is rányomja a bélyegét.

Én tudom milyen ha jól keres az ember, megdolgoztam érte (persze nem itthon), és szinte mindig tönkremegyek lelkileg ha haza kell jönnöm ebbe a vegetálásba. Sajnos a pénz hátránya, hogy gyorsan fogy, de volt is belőle sok, bizony sírtam én Los Angeles-ben, New Yorkban, Londonban, mert lapátra tettek. Akkor úgy éreztem, hogy semmit nem ér a pénzem, és bármit megadnék érte, ha azok az emberek ugyanúgy szeretnének. Ez az egy, amit nem lehet rajta venni, de egy csomó mást igen

Pl. nekem az életcélom a utazás, ami szinte tényleg soha nem fogy el, utazni bárhová lehet, és mindig feltölt új élményekkel, így nem égsz ki.

Végső soron akkor is azt mondom: a pénz igenis boldogít!! én spec. azt se bánnám ha valaki amiatt szeretne :)

2010. nov. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Én csak annyit mondok igen..

vagyis ha nincs a szomorúvá teszi az embert. Pl nálunnk egy váratlan kiadás miatt, a gyerekek karácsonya lesz igazán szűkös, nekik spóroltunk és most hozzá kell nyúlnunk.

könnyen mondja az akinek "sok" van, h nem boldogít..

2010. nov. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell mondanom:IGEN.Amíg tanultam,és a szüleim tartottak el az egyetemi éveim alatt nem voltam szegény,de a társadalom teteje sem.Most 25 éves vagyok,és mivel szerencsére a vállalatnál ahol dolgozom,értékelik a teljesítményt jelenleg 15 milliós Saab (vállalati) autóval járok,1 milliós órám van,és nem kell nagyon az árakkal foglalkoznom.Emiatt nyugodt vagyok,az arcom kisimult,és óriási az önbizalmam,mivel ezt mind magamnak csináltam,senki sem segített.És igen,lehet akármit mondani,köpködni,nagyon jó érzés ezt leírni...
2011. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!