Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most mit csináljak? Szörnyen...

Most mit csináljak? Szörnyen érzem magam.

Figyelt kérdés

Multhéten 3 napot (szerda, csütörtök, péntek) lógtam a suliból. Holnap lessz a tanítási órám, ahol kérik az igazlást. Ezmiatt szörnyen rosszul érzem magam. Mérges vagyok magamra, tehetetlennek érzm magamat.

11.-es vagyok, Középsuli.

Mit tennétek ilyenkor? Mit tegyek?


2010. nov. 9. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit csináltál 3 nap alatt? Különben meg ilyenkor az a helyzet, hogy 3 nap, az minimum 18 óra, akkor levelet fognak küldeni a szülőnek, aki majd igazolja. Meg persze le is b.assza a fejedet istenesen.
2010. nov. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Leginkább az bánt, hog igazolatlan orák esetén küldik a családsegítőt, ezt nem szeretném mind magam, minda züleim miatt. Ne vagyok egy rosz gyerek, inkább egy tinédzser, aki szereti a kalandot, de ez már sok.
2010. nov. 9. 19:27
 3/8 A kérdező kommentje:
Semmit. Kb. 2 ora hosszáig a városban vltam, utánna hazamentem, hogy "elmaradt az orám"
2010. nov. 9. 19:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Mese nincs,válalnod kell a tetteidért a felelősséget..akkor kellett volna gondolkodnod,most már hiába érzed rosszul magad!Azt hiszem a családsegítő még nem jön,ahhoz még ez az idő kevés..:S csak ha az osztályfőnök értesíti azokat.Ja és anyud lemondhat a családi pótlékról(bár még az sem biztos)
2010. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát már nem ezért vagy azért, de jó szar kifogás, hogy "elmaradt az órám".

Ja, lehet, hogy küldik, bár az nem tudom, hogy megy, viszont az egyetlen mód, hogy elkerüld, ha szerzel igazolást, azt márpedig csak a szül tud írni, félévente 3 napra. Tehát el kell neki mondanod.

2010. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos a szülők nem tudnak már irni, mert a 3 igazolásomat már fehasználtuk:(

Meg kell mondanom Anyuméknak... szörnyű lessz.

2010. nov. 9. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezesetben a szülőnek az osztályfőnökkel kell rendeznie a dolgot. Elhiszem, hogy rossz leSZ.
2010. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
1 óra igazolatlant már jelentenek a Gyámhatóságnak. A 10.-nél újból, majd a 30.-nál megint. Az 50.-nél elveszik anyádéktól a családi pótlékot, téged pedig a Gyámhatóság védelembe vesz (folyamatosan b.sztatni fognak). Gondold át, hogy érdemes-e ezzel játszani?
2010. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!