Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van még rajtam kivűl boldogtal...

Van még rajtam kivűl boldogtalan ember? Nem látok sajnos kiutat a sok magányból,szomorúságból...

Figyelt kérdés
(sajnos nem kellek annak akit szeretek:( idegeskedős vagyok,ami nehezíti az életem,nincs életcélom,se barátaim,szinte semmi :-( nem jó az élet nekem...miért ilyen nehéz sokszor és fájó?
2009. jan. 10. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Nem fog tetszeni amit írok, de súlyos depresszióból kigyógyult nő tapasztalata a következő: Nagyrészt rajtad múlik, hogyan éled az életet. Ha nem kellesz annak, akit szeretsz, akkor nem érdemli meg a szereteted! Az, hogy nincs célod, teljesen a TE HIBÁD! Tűzz ki célt nyafogás helyett! Barátaid akkor lesznek, ha nem csak a nyafogással leszel elfoglalva, hanem szereted majd magadat, az életet és legfőképp a barátokat! El kell dönteni, mit szeretnél az életben és aszerint CSELEKEDNI! Mondjuk kezd egy bazinagy mosollyal magad felé a tükörben, mondjuk minden alkalommal, ahányszor belenézel. Aztán mosolyogj az emberekre, dícsérd meg őket. Mikor viszonozzák, remekül érzed majd magad és erőt ad a továbbiakhoz. Ápold a tested és a lelked. Sportolj valamit, amit szeretsz. Lehetőleg játékos sportot válassz, mert ott nevetni is lehet sokat, és ne egyedül csináld. A lelked kényesztesd szuper zenékkel és TÁNCOLJ! El fogod nevetni magad, hogy milyen őrült vagy.:) Ha ezeket folyamatosan nap, mint nap megteszed, könnyen rászoksz a vidámságra és a jóra, és elfelejted a folytonos bánatot. Tudom, nem könnyű áttérni egy másik "útra", de ha nem teszed, akkor egy örökké sírós ember maradsz beteg lélekkel, és az emberek is elmenekülnek majd. Kinek kell egy búvalbélelt panaszos ember?! Mindennek meg van az ideje. Lehet szomorkodni, sőt kell is, de ne erről szóljanak a mindennapok.


Kívánom szívből, hogy elérd azt, amit nekem MAGAMTÓL sikerült!


És annak ellenére, hogy kemény dolgokat írtam le itt Neked és nem tetszik, ha csak egy pici is megragad benned, akkor már megérte!:)

2009. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előző egy nagyon jó válasz volt.

Azonban, ha ez nálad komoly betegség lenne (a leírásod alapján még nem az), akkkor csak orvos tudna segíteni.

Ha esetleg magadtól nem menne, akkor MINDENKÉPPEN menjél orvoshoz!

2009. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok. A különbség, hogy nekem vannak barátaim, de sokszor velük se akarok találkozni, mert azok jóképüek és tom, hogy nekik milyen könnyű csajozni. Kezdtem kigyógyulni... de úgy látszik, hogy újra visszaesek.

Olvasd el az A Titok című könyvet. Sokat segíthet:).

2009. jan. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az vagyok.Bár ez lenne a legnagyobb bajom:(

Szerdán voltam elbucsuzni a gyermekemtöl.Meghalt....

2009. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam igy, hogy akit szeretem engem nem szeretett, de oszintén ki nem?? Valoban maga a pokol ez az érzés és ugy érzed nincs ki ut, meg nem kell senki csak o, és nem tudod elfelejteni! Nem is kell! Én se felejtettem el a nagy szerelmet és azt a csalodást amit okozott! Ismerkedni kell, el kell járni szorakozni, kikapcsolodni! Nincsenek barátaid, szerez magadnak, a kornyezetedben biztos vannak veled egykoru és érdeklodésu emberek! Moziba, vásárolni egyedul is eltudsz menni! Változtas a kulsodon, menny el fodrászhoz, kozmetikushoz, vegyél uj ruhát, jot tesz az onérzetednek! Néz bele a tukorbe és hangsulyozd ki ami igazán szép benned és koncetrálj arra! Ugy menny végig az uton mint ha sztár lennél, noveled már egy kicsit az egodat!!!!Mi a nagy álmod??? Ne mond hogy nincs mert biztos hogy van! Érd el, vagyis probáld meg! Tegyél érte hogy változzál, ne sajnáld magad mert annak nincs értelme álljál lápra, nagyon gyorsan mert csak rosszabb lesz!!!Járjál tánc orákra, vagy valami edzsésre, ott barátot és barátnoket is tuds szerezni!!!!Ki tartás!!!!!
2009. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam igy,éreztem azt h nincs semmit nem érdemes élnem! Egészen addig míg rá nem jöttem mi mindenem van!! S biztos neked is számos olyan dolog van amiért hálás lehetsz....a családod,tanulmányaid,egészséged mindegy mi! Az h vki nem akar téged?? engem is visszautasított a szerelmem...de nem aggódok már ezen...túl rövid az élet h síránkozva éljük le!! Állj talpra...rázd meg magad,s kezd el felépíteni magad! S légy hálás azért amid van,mert 100szor rosszabb is lehetne! hajrá
2009. jan. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszok nagyon jók voltak, még annyi, hogy sajnos nagyon sokan "kuzdenek" ezzel a problemaval. szerintem egy kis szeretet, torodes is szamit, lehet, van, akiknek nem kellesz, de tuti van olyan, aki(k)nek kellesz, csak nem veszed eszre. egy jo hobbi, amibe a szivedet adnad, es sikerelmenyeket adna, ha a munka nem is, az sokat segit

en boldog vagyok, annak ellenere, hogy nincsenek barataim, sajnos tul magasra raktam a lecet, most meg talan mar keso, de nyitott vagyok, es sok olyan dolog van, amit szivesen csinalok, es oromet lelek.

ha lany vagy, valtoztasd meg a frizud, fesd be a hajad, ha fiu, rendezd at a szobad.. menj uj helyekre, ami erdekel, tanctanfolyamtol kezdve a harcmuveszi tanfolyamig barmi, ott uj dolgokkal, emberekkel ismerkedhetsz meg

sajnos ez a dolog magatol nem fog elmulni, abban ne is remenykedj, tenni kell ellene valamit.

sok sikert, es kitartast!

2009. jan. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mondhatom magam boldognak, sajnos az iskola sem megy jól (bár ez csak rajtam múlna), a párkapcsolatban sem állok túl jól, sajnos eddig több csalódás ért mint boldogság, barátokkal is elég gyengén állok, de probálok ezen változtatni bár nagyon lassan és nehezen megy.
2009. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a sok választ! elő kell csalogatnom az erős énemet! igen nem siránkozhatok,attólmég nem lesz jobb.... remélem kisüt anap aszívemben! a remény hal meg utoljára! már csak azért is !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. jan. 12. 13:57
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok. Látom ráéreztél a lényegre, és lehet, hogy nem lesz minden tökéletes azonnal, de ráléptél arra az "útra" máris, ami meghozza a változást, mert tudod, hogy magadban kell helyretenni a dolgokat. Örülök a soraidnak!:)
2009. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!