Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert van az, hogy ha egy...

Miert van az, hogy ha egy fiuval kell osszejojjek csak a rossz dolgok jutnak eszembe a 'jovovel' kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha pl. megvan a lehetosegem, hogy osszejojjek valakivel, folyton az jar a fejemben, hogy lehet holnap mar nem jovok be neki, vagy o nem jon be nekem, vagy nem lesz kedvem hozza, esetleg neki hozzam. Mindig csak a rosz dolgokat hozom elonybe. Miert van ez ? Mit csinaljak, hogy ne igy legyen ?

Eddig egy baratom vol, ket hetig tartott, en szakitottam, mert ereztem hogy \'megfulladok\' ha kotodnom kell valakihez. Nem buszkesegbol mondom, de eleg sokan akartak mar jarni velem, de mindenkit szepen udvariasan \'leraztam\'. Szoval azert csunya nem vagyok...

Nemertem, hogy miert van ez. De azert megis szeretem ha tobbet \'udvarolnak\' nekem.

Ti ertitek ezt ? :)

(egy osszezavarodott 16 eves lany)


2009. jan. 11. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Érthető a viselkedésed, bár nem túl jó.

Elég kevés önbizalmad lehet, és nyilván pesszimista vagy. Először ezeken próbálj segíteni. Tükör előtt keress magadon SZÉP dolgokat. Nyugodt lehetsz: ezeket a fiúk is meg fogják találni! A csúnyákkal meg ne foglalkozz - legfeljebb annyit, hogyan javíthatod ki. Ha tetszel egy fiúnak, ő sem fog foglalkozni ezekkel.

Tükör előtt mozogni és beszélni is megtanulhatsz.


A másik dolog, hogy félsz az elkötelezettségtől: nem akarsz még felnőni.

Nos: itt is lehet fokozatosan. Ha tetszik a fiú, járjál vele nyugodtan! Nem kell sietni: a kapcsolat úgyis fokozatosan mélyül - aki rögtön le akar fektetni, léleknyugalommal rúgd ki. Viszont ne félj attól, hogy "jaj, mi lesz, ha..." - majd, ha ott lesz a helyzet, akkor látod, hogy mi a helyes döntés.


Rajta: előtted az élet! Ne hagyd ki belőle a jó dolgokat!

2009. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, igazad lehet. Viszonylag eleg vekony vagyok. Ez az a hibam, amit ugy tagadok, meg ugyteszek mintha nem erdekelne, de valojaban nagyon zavar. Lehet ez is a baj.

Oke, megprobalom ugy csinalni a dolgokat ahogy mondtad. Nagyon remelem sikerulni fog. Koszi!!

2009. jan. 11. 19:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak, akiknek nagyon tetszenek a vékony lányok! Még csak az sem kell hozzá, hogy ő maga is vékony legyen... lehet azt látni rajta, ha tetszel, ne félj.

Gondolom, akkor kis melled is van... hasonló a helyzet. Olvasgass csak vissza, van itt ilyen cikk elég.


Ha nem lenne ilyen fiú bőven - akkor a te típusod már rég kihalt volna, és minden lány olyan lenne, mint Ursula.

2009. jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!