Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elérhetem a nagy álmomat,...

M@x kérdése:

Elérhetem a nagy álmomat, hogy a rádióban én beszéljek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé elérhetőnek tűnik. Ha elég kitartó vagy, miért ne lehetnél rádió bemondó? Meg persze kell hozzá jó beszédkészség stb. De vannak erre iskolák biztos. Meg helyi rádióknál szoktak adni lehetőséget kiprobálni magadat. Érdeklődni kell ilyen helyeket.
2010. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást, ez szerintem annyira jó érzés lehet hogy egy fél ország hallgat téged és te ott vigyorogsz hogy milyen jó neked a stúdióban!
2010. nov. 16. 20:09
 3/10 anonim ***** válasza:
rádió ostroma?
2010. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
WTF???O.o???
2010. nov. 16. 20:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Telefonálj be Jáksó müsorába a Class FM-en... ott majd hallod a saját hangod, ha felveszi egyáltalán.

Épp most megy.

2010. nov. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mindent elérhetsz. :)
2010. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem ha valaki valamit nagyon akar, akkor bármit el tud érni. Szerezz ismerősöket rádióknál. Meg járj utána hogy lehet ilyen helyekre bejutni. Kitartást!
2010. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Végy egy nagy rádiót, rámold ki a belsejét, dugd bele a fejed, kezdj el dumálni és máris teljesült az álmod: a rádióban beszélsz. :D
2010. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nyokee ZsoltTinKA ***** válasza:

Ha műsorvezetőként szeretnél, akkor olyan sulit válassz, ahol újságírást is tanítanak. Ugyanis a műsorvezető egyben újságíró/riporter is. A műsorvezetés nem csak abból áll, hogy elmondasz egy szöveget, mert azon kívül is készülni kell az adás témájára, hogy legyen mondanivalód. Ha valakivel beszélgetsz vendéggel, akkor kérdéseket kell összeírni, azokat feltenni, és hogy ne csak "mikrofon állványként" legyél jelen, felkészültnek is kell lenni... meg sok-sok beszédtechnika órát kell venni, hogy bakizás nélkül el tudj mondani BÁRMIT.


Szóval ez nem is olyan egyszerű, mint amilyennek látszik.

Ha ezt szeretnéd csinálni, akkor rettenetes nagy kitartás kell hozzá, mert nem tesznek be a mikrofon mögé akárkit.

2010. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok mindennel és köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 20. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!