Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan beszéljek határozottan,...

Hogyan beszéljek határozottan, egy idegennel telefonon?

Figyelt kérdés
Sajnos idegennel beszélni , pláne telefonon, nem szeretek. Nem beszélek olyan könnyedén, mint egy ismerőssel, feszült vagyok, stb. Valami trükk, hogy hogyan tudnám ezt kiküszöbölni, határozottan beszélni ily módon egy idegennel !? :)
2011. aug. 2. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

hát nem tudom ez nálam automatikus általában lehaverkodok az ilyen telefonálgatósokkal is :)

csak rajtad múlik

2011. aug. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, először bemutatkozol, és elmondod, h kivel szeretnél beszélni és milyen célból. Ez csak néhány mondat, és már a beszélgetés felét le is tudtad.
2011. aug. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el telemarketingezni egy pár hétre. Nekem két hét telemarketingazés, amikor egyszerűen muszáj volt idegenekkel beszélnem, véglegesen megoldotta ezt a problémát.
2011. aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lazíts. gondold végig hogy olyan nagy gond úgy sem lehet. miért paráznál mi lesz? miért égnél be? én is izgulok olyankor de pár mondat után rájövök hogy baromság izgulni
2011. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!