Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek jól tenném, ha...

Zenon kérdése:

Szerintetek jól tenném, ha elmennék pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sokan írtak már ilyeneket,meg csak rinyálásnak tűnik,de én leírom,

úgy érzem,nincs értelme az életemnek,annak, hogy egyáltalán VAGYOK.

1,A gyerekkorom maga volt a pokol,apám személyiségzavaros,gonosz szörnyeteg volt,aki folyton terrorba tartott,megalázott,bezárt,megvert

2,Anyám mellrákban meghalt,mikor 17 éves voltam,7 hónap alatt leépült,kihullott a haja,csonttá fogyott,a halála előtt összevesztünk,megbántottam,sírt,de nem tudtam bocsánatot kérni tőle,mert meghalt

3,van két öcsém,akikkel nem élek együtt,ők kiskorúak,de én elidegenedtem tőlük,nem is beszélünk,ennyi

4,SOHA nem volt egy barátom sem,egy szerelmem sem,mindig is egyedül voltam óvodában,iskolában,középiskolában

5,nem érdekel semmi,sem a jövőm,sem a jelenem,teljesen közömbösen veszem a mindennapjaimat

6,már megöl a fájdalom,mert 21 éves srác vagyok,és szerelmes egy lányba,aki emberszámba sem vesz,van egy barátja,akit szeret,én meg szégyellnék közeledni hozzá

Ő az egyetlen,akit valaha is szerettem,de ilyen múlttal,ilyen lélekkel,önbizalom nélkül képtelen vagyok rá!Pedig teljes szívemből szeretem,meghalnék érte.ő persze nem tud róla.Szóval?


2010. nov. 18. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:

igen , nem ártana elmenned

elköltöztél már otthonról ? és hova jársz ? suli ,dolgozol , egyéb?

2010. nov. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem is menj el.
2010. nov. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elköltöztem,a nagymamámnál lakom,fősulira járok,

most éppen kollégiumban.

Nincs senki,akinek elmondhatnám ezeket a dolgokat,ezért gondoltam rá,hogy szakemberhez forduljak.Így hosszútávon felemészt a magány,a múlt,amilyen vagyok.:( Komolyan.

2010. nov. 19. 00:27
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem is menj el, rossz nem lehet belőle:)
2010. nov. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A Nagymamáddal jól kijössz? És milyen a fősulid? Szereted? Tudod, nagyon sokat segíthet, ha olyan szakmát tanulsz, amiben örömöd leled. Miket szeretsz csinálni? Minek tudsz örülni? Mert ezekből lehet kiindulni a probléma megoldásához.

Lehet, hogy tudok segíteni neked a megoldásban, vagy megfelelő szakember találásában.

(Ha túl intimnek találod a kérdéseimet, nyugodtan írhatod privát üzenetben is).

Szép napot neked!

ParlanDo

2010. nov. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ikszdé xD ***** válasza:

Szia!

Szerintem is menj el szakemberhez! Ami pedig az Édesanyádat illeti rettentően sajnálom! Tökéletesen átérzem a helyzeted, bár az én életem valamivel jobb. Elég szomorú, hogy ilyen sorsú emberek vannak :(


De nyugi, fel a fejjel! Majd lesz másik lány, még ha nehéz is elfogadni.



13/L

2010. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamat olvasnám. Respect, hogy nem adtad fel eddig. Próbáld ezt a jó szokásod megtartani.


Szerintem mindenképpen menjél el, ha már így a fejedbe ötlött, rossz nem sülhet ki belőle.

2010. nov. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!