Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Menjek el pszichol...

Mit tegyek? Menjek el pszichologushoz? :S

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, eddig minden jó volt, nagyokat buliztam barátokkal, boldog voltam.. mindig mosojogtam, jó kedvem volt... felszedtem egy pár kilót és amikor észrevettem, ugy gondoltam nincs értelme az életemnek h dagadt vagyok, pedig azt mondják nem vagyok az, én mégsem vagyok megelégedve az alakommal... elment mindentől a kedvem, az utcára nem merek kimenni mert félek, hogy kiröhögnek hogy felszedtem pár kilót,.. pedig vannak nálam sokkal kövérebbek akik boldogok... fogyókurázni akarok, de mivel annyira unatkozok, még a fogyó se megy, mert unalmamban zabálok... nincs kedvem semmihez... ugy érzem, hogy lassan már 80 éves leszek.. minden nap sírok...sokszor már alkoholba folytom bánatom.. a lakásból nem lehet kirángatni... ha mégis kimegyek valahova akkor kabátot veszek fel kb, pedig nyár van, hogy ne lássák hogy felszedtem pár kilót.. tiszta beteges... nem akarok se alkoholista, se pedig ennél jobban depressziós lenni.. mit tegyek?? :'( volt már valaki ilyen helyzetben??? mit tett ez ellen?? :( előre is köszi a válaszokat !! :(
2011. júl. 30. 16:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah és elfelejtettem hozzátenni, hogy mindenki hülyének néz, hogy miért nem megyek sehova, de én nem merem nekik elmondani mi a problémám.. :S még az anyum előtt is szégyellem... :( anya mindig meghallgat de neki se merem elmondani :( jah amugy mindig egyedül vagyok itthon mert apa külföldön dolgozik, anya meg olyan müszakba van beosztva hogy van amikor egy hétig nem látjuk egymást :(:( ugyhogy mindennapi programom, hogy itthon ülök egyedül és sírok :S
2011. júl. 30. 16:49
 2/5 anonim ***** válasza:
nem akarsz sportolni?
2011. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nemrég hagytam abba ... boxoltam... de már edzésre se mernék elmenni mert attol félnék kiröhögnek h olyan lettem mint egy tank :(
2011. júl. 30. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, menj el.
2011. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kondizzzz! nagyon jól formálhatod vele az alakodat!
2011. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!