Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok rosszindulatú...

Miért vagyok rosszindulatú anyuka?

Figyelt kérdés
Olyan cefetül érzem magam saját gondolkodásom miatt. Imádom a gyermekemet, de sajnos olyan természetű, hogy szinte mindig ügyelni kell rá. Segítségem sajnos nincs, férjem későn ér haza, 70 km-re dolgozik, sokszor hétvégén is. Úgy nézek ki, mint egy ősasszony, és olyan irígy vagyok azokra az anyukákra, akik szépek, ápoltak, eljárnak ide-oda, mert nyugodtan a nagymamára bízhatják a gyerekeket. Sosem voltam irígy, de ez most nagyon rosssz érzés. Ezt csak nektek merem leírni, még a férjemnek sem mondtam, félek csalódna bennem. Kisfiam már 2 éves, nagyon eleven gyerek. Mondhatni ön és közveszélyes korszakában van. A ház egy csatatér. Ha van egy kis időm, inkább a renddel foglalkozom, nem magammal...
2010. nov. 19. 15:29
1 2
 11/13 anonim válasza:
Meg szerintem az sem mindegy (nem igazságos az élet), hogy ezeknek a csitti fitti csini, fitt , és még sorolhatnám anyukáknak, lehet hogy sokkal több segítsége van, mint nekünk. Neki lehet ott az anyukája, anyósa, testvére, barátnője, bébiszittere és tudom is én ki. Lehet hogy neki ezért van ennyi ideje magára. De én ha megfeszülnék sem tudnék többet kihozni magamból, mert helyettem senki nem intézi el sem a gyereket, sem a bevásárlást és a többit. És én is úgy vagyok vele, hogy persze de jó lenne, megint csinosa, divatosan öltözni, na de a játszótérre meg a boltba?! :)Ha veszek is magamnak valami új ruhát, most aza szempont, hogy praktikus legyen a baba mellett és ne elsősorban divatos...
2010. nov. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
De jó, hogy olyan valaki beszél oda nem illő módon a gyökvonásról, aki azt sem tudja, hogy kell gyököt vonni.:)
2010. nov. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A válaszaid hasznosságából ítélve, te sem lehetsz egy nagy spíler!
2010. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!