Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elsősorban Pszichológusok...

Elsősorban Pszichológusok válaszát kérném. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az lenne a probléma, tudom hogy így távolról elég nehéz segíteni monta az én vagyis a csoport pszichológusa is ahova jártam/járok pestre!De az a helyzet hogy már nem tudom mit tehetnék..apámmal egyre többet kapunk össze ma is azthittem elvágom a torkát!a folytonos dirigálásai miatt , mert azthiszi ő szarta a spanyolviaszt már bocsánat a kifejezésért.meg nem egyszer lilára megvert..és én ezeket nem tudom kivel megbeszélni, úgyis én lennék a kis takonyorrú, akinek nem szabad elhinni semmit.dee amit ő KITALÁL rólam az mind igaz hát persze!ezért már gyülnek is gyülnek bennem az indulatok miatta IS...de leginkább ö miatta..és már nem tudom mit tehetnék..meg már nem egyszer sorolom:légycsapó(ami már szerintem megalázó is valamennyire), papucs, fakanállal nagyon megvert minden hülyeségen...egyszer MEGÖLÖM, vagy öngyilkos leszek.mert akármelyik is lesz, mindenképp jobban járok...de inkább a második, mert már amugyis elegem van mindenből...és amugy NEM lehet vele megbeszélni semmit LEHETETLEN!!!mert probálkoztam már többször de akkor is én voltam a szar-szemét-köcsög...szóval nemtudom mit tehetnék már..
2010. nov. 19. 18:31
 1/10 anonim válasza:

Szia én ugyan nem vagyok pszcihológus, de ahogy olvasom az apád nagyon elérte nálad hogy ilyen utálattal beszélj róla. Az ilyen szar alakokra nem tudok mit mondani, aki a saját gyerekét megveri mindenért, ahelyett hogy tanitaná szép szóval! Én ugy gondolom egy gyereknek a szülöi kéztől szeretet és simogatást kell kapnia a pofonok helyett!

Persze ha valakivel nagyon nagy vselkedési problémák vannak kell néha 1 apai pofon, de nem állandóan minden hülyeségért, mert ezzel csak azt éri el hogy megutáld nem pedig hogy tiszteld vagy megfogadd a szavát!

2010. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 yuda ***** válasza:

Egyszerűbb a válasz,mint gondolnád:


Amíg kiskorú vagy,addig világos odatartozol,előtte pedig keresd már akár most is a kiugrót,hová mehetsz utána... ez az egyik.


Másik: akivel nem lehet kapcsolatot tartani,azzal nem is szabad,mert mindketten egymás agyára mentek...ha van szobád vonulj vissza,beszélgetés minimumra... vagy menj el a nagyihoz,ha van..vagy akárhová,csak minimálisan érintkezzetek.... jusson eszedbe a tűz: ha nem tesznek fát a tűzre,egy idő után kialszik.


Érted?


Ritkítsd minimálisra a kapcsolatod vele,amennyire lehet-vagy nullára is...szép lassan és megszűnik a konfliktus,de ahogy én látom,és javíts ki,te is provokálod azért rendesen:) na ezt hagyd abba és egyáltalán az egészet.


Ha nem érted szájbarágós írásomat,magadra vess,de ne panaszkodj!-inkább olvasd annyiszor, hogy eljusson az üzenet.

2010. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát mit tisztelhetnék benne?hogy fajgyűlölő?hogy délután még pofázik nekem, mostmeg nyalja a seggem?hátnemhiszem hogy muszáálj lenne tisztelnem ezért
2010. nov. 19. 18:52
 4/10 A kérdező kommentje:
második válaszoló:de te pszichológus vagy nem?
2010. nov. 19. 18:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Én pszichológus vagyok. De nem gondolom azt, hogy ennek a konfliktus megoldásnak pszichológusra lenne szüksége...szerintem a második válaszadó mindent leírt amit tehetsz. Sajnos mást én sem tudok mondani.

Valószínű mindketten erős temperamentummal rendelkeztek és egyik provokálja a másikat...megoldás az lehet amit a második mond....esetleg leülni és őszintén beszélni mindenről. Sajnos az esetek többségében ez nem jön össze...

2010. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem gondoltam hogy szükség lenne pszichológusra, csak vélemény érdekelt..és azért pszicholódustol, mert nem is tudom miért, de jobban megtudom érteni őket!:Dmeg ugymond bírom is őket, mert pesten akikhez járok, őket is szeretni kell:D meg megkell fogadni a tanácsuk, és meg is fogadom!ezért montam hogy pszichológus irjon inkább..remélem érthető azért:D
2010. nov. 19. 19:35
 7/10 anonim válasza:

Én nem pszichológus vagyok, (szerencsére) de pszichológiához van közöm.

Ezek alapján igazi pszichológus nem tud tanácsot adni.

Nagyon elfogult vagy. Nekem sem jó a kapcsolatom az apámmal, mindig mindent ő tud jobban, csak nehogy én legyek az okosabb, legyen ő a példakép... csakhát nem jön össze neki. :) (megpróbálok mosolyogni)

Tudod mit tudsz tenni? Legyél mégiscsak te az okosabb!

Valószínű az APUKÁD NAGYON SZERET!

Minden szülő szereti a gyerekét, az is aki veri.

Csak tudd nem neked kell pszichológus, hanem neki!(is)

Neki nincs más eszköze, csak ezek, amik miatt haragszol rá!

Gondolkozz el te magad, MI AZ Ő FÉLELME?! HOGYAN TUDNÁD MEGSZŰNTETNI a félelmét?! Hogyan fog tudni megbízni benned?! Hogyan tudtok együtt működni?! Mi kell a baráti kapcsolatotokhoz? Erre a technikára tud egy jó szakember felkészíteni. (Lehetőleg nem olyan lassan)

(Remélem azért nem olyan komoly fizikai bántalmazásról van szó! Mert akkor nincs mit tenni, mint a hatóság segítsége és egyébb szervezetek)

2010. dec. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Még elfelejtettem: Írod, hogy megölnéd!

Csak nehogy te is ezt az eszközt hasznéld a gyerekednél majd! Ebből úgy van kiút, ha te vagy a felnőtt (picit). Na itt a gond! Minden felnőtt gyerek is. Ezért olyan félelmetesek néha. Gyerek is üt vág, ha nem úgy van, ahogy.

2010. dec. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

én nem mondtam, hogy pszichológus kéne nekem emiatt ..

csak ugy gondoltam, ugyis "problémákat" szoktak "megoldani" és hát kiváncsi voltam ők mit gondolnak erről, mi a véleményük..hát volt olyan, amikor már lila folt volt a kezemen

2010. dec. 16. 19:40
 10/10 anonim válasza:
Nyugodj meg, én is hasonló cipőben járok. Annyit tegyél, hogy ne foglalkozz vele. Soha többé. Amikor felnősz, az lesz neki a nagy csapás, hogy le se fogod szarni, a gyerekeidnek be se fogod mutatni.
2010. dec. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!