Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önismereti kérdéseknél alapvet...

Önismereti kérdéseknél alapvetően nem a jószándékú, segítőkész, normális, korrekt, kellő tapasztalattal rendelkező embereknek kellene elsősorban írniuk?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kíváncsi éretlen tudatlan tapasztalatlan, sőt rossz szándékú, másokkal együtt nem érző, érzéketlen,másokat a valóságban megbántó v cikiző stb idióták válaszaira, de kérdéseire sem!!!
2010. jan. 8. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
összezavaró a kérdés...nem kéne választ irniuk vagy nem kéne kérdést irniuk??:D
2010. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindkettő. Ebbe mi az összezavarás?
2010. jan. 8. 21:03
 3/9 anonim válasza:
10%

de mi a kérdés?

hogy miért írnak szemét válaszokat az emberek, vagy mi?? mert ha ez, akkor van ilyen...ha felteszed a kérdésed, arra bárki válaszolhat. a válasz pedig már emberfüggő, nem vagyunk egyformák:) de olyat is olvastam, h a kérdező lepontozza a válaszolókat, és felháborodik ha nem azt írják a válaszban amit ő látni akar. ez miért van?

2010. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
jo akkor nem összezavaro hanem érthetetlen na amugy meg nem tök mindegy neked hogy ki válaszol a kérdésekre meg ki irja?? ha zavar ne néz oda vagy oktasd ki öket(:
2010. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akinek szakszerű válasz kell, annak eszébe sem jut ezen az oldalon kérdezni, inkább felkeres pszichológust, aki valóban ért hozzá, jobban, mint itt bárki.
2010. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,igazad van, csak azért kérdezek itt,m érdekel az emberek véleménye alapból,de megdöbbent h néha mennyire tudatlanok és tájékozatlanok,de ez nem az én bajom.
2010. jan. 9. 18:31
 7/9 A kérdező kommentje:
Viszont az Kifejezetten zavar h olyan buta,feltehetőleg tini vki/k jár/nak ide pusztán szórakozásból,aki még a kérdést sem érti, nemhogy a választ tudná. Zavaró az IQ, empátia,jóindulat hiánya, főleg h feltűnési vággyal is párosul, egyenesen szánalmas.
2010. jan. 9. 18:39
 8/9 A kérdező kommentje:

És írtam h nem kérek bunkó választ,de persze nem sikerült felfogni...


Tegnapi 22.02-es, te egyébként hány éves vagy? Max 14, ugye...?

2010. jan. 9. 18:42
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is sok helyen megjegyeztem már, hogy akkor lenne itt a legboldogabb a "GYIK-társadalom", ha IQ-tesztet kéne kitölteni regisztráció előtt. Vagy legalább valami etikait..

Mert sajnos ez a 2 érték az itteniek többségének a 0 felé húz..


A kor szerinti korlátozást nem tartom jónak, mert vannak értelmes tinik, és buta felnőttek is.


Utolsó voltam.

2010. jan. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!