Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért és hogyan változhat egy...

Miért és hogyan változhat egy másik ember iránti érzés egy nap alatt ennyit?

Figyelt kérdés

A barátommal épp szakítani akartam. Már el is tervezetem, hogyan indoklom meg, írtam pro kontra listát és döntöttem.

De aznap találkoztunk és hirtelen annyira jól éreztem magam vele, mint még soha, és ha nem is estem halálos szerelembe, de mindenesetre kedvelem... Hogy változhatott és mi miatt a véleményem?


2010. nov. 21. 01:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mert kicsit félsz attól, h mi van, ha a szakítás fájdalmas lesz, nem akarsz fájdalmat okozni neki, szeretnéd, h működjön a kapcsolat, és, ha valamit az ember nagyon szeretne, akkor azt olyannak fogja érezni/látni. De mivel a körülményeket nem ismerem, nem biztos, h így van.
2010. nov. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!