Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit szoktatok tenni unalom ellen?

Mit szoktatok tenni unalom ellen?

Figyelt kérdés
Nem szokványos unalomról van szó, persze arról is, most nem tudok magammal mit kezdeni, de az életet is unom.
2010. nov. 21. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha unod az életed akkor valamit nagyon rosszul csinálsz. Ha valaki utálja az életét,annak legalább van mit tennie. Hova lettek a célok és vágyak?
2010. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

sose voltak igazán céljaim

és aligha rontottam volna még el valamit, igazán fiatal vagyok

2010. nov. 21. 16:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor még nagyobb baj. Hogy lehet hogy semmi nem érdekel? Nem jársz bulizni,vagy összefutni a barátaiddal? Mi akarsz lenni ha felnőtt leszel?
2010. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem ha nagyon unod magadat akkor menj el sétálni válassz valami sportot amit szivesen üzől.Mert ez még mindig jobb mintha a sarokban kuporoksz és nem csinálsz semmit.
2010. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nincsenek barátaim, 2 van, az egyik igazi barátnő, a másik csak egy ismi, nem ismerem még annyira

bulizni nem, no önbizalom

érdekelni érdekel a divat, divattervezés, de lemondtam ezekről, mert reálisan nézem a dolgokat, és akkor ezek kb szóba se jöhetnek

stylist képzésen gondolkodtam még, de ugye önbizalom meg bármi nélkül nem jutok sehová

2010. nov. 21. 17:05
 6/9 A kérdező kommentje:
sétálni, egyedül uncsi, annál még az is jobb ha a gép előtt ülök
2010. nov. 21. 17:06
 7/9 anonim válasza:
Menj el táncolni vagy válssz egy olyan sportot amit szivesen kipróbálsz ott is tudsz barátokat szerezni.
2010. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megnézem az órarendem, vagy csak arra gondolok, hogy kimegyek és azt mondom anyunak hogy unatkozok.. ÉSs máris találok valami jó és sokáig tartó elfoglaltságot. Ami kizárja azt hogy tanuljak és házimunkát végezzek.
2010. nov. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a választ a kérdésre én sem tudom..Mást sem csinálok csak egész nap a gépen lógok és tévét nézek.Egyszerűen nem találok semmien elfoglaltságot.Ja és az életet is meguntam már!!
2011. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!