Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Interneten megy, valóságban...

Interneten megy, valóságban nem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos azt tapasztaltam, hogy kezdek egyre lekorlátozódni az internetre, van egy lány akivel egy suliba járok és msn-en és közösségi portálokon nagyon jól elvagyunk, de amikor találkozom vele suliba, buszmegállóba, csak köszönünk egymásnak, és annyi, mivel zavarban érzem magam, ez szerintem kölcsönös. Részemről ez probléma. Ötlet?
2010. nov. 24. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem beszéld meg vele msnen hogy mi lenne ha suliban a szünetben beszélgetnétek vagy ha ezt cikinek találod akkor suli után nem e lenne kedve beszélgetni kicsit. ha tetszik a lány lépj mert msnen nem fog menni :)
2010. nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%
Beszélj vele sms-ben. :)
2010. nov. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!