Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 28 éves vagyok, divatosan...

28 éves vagyok, divatosan öltözködöm és jól nézek ki, sok interneten megismert lánnyal randizgattam, de valahogy mégsem fog meg egyik sem, aki meg nekem tetszik annak én nem kellek, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 11:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy irreálisak az elvárásaid?
2011. márc. 19. 11:49
 2/7 A kérdező kommentje:
Elvárásaim...
2011. márc. 19. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ezzel én is így vagyok. aki nekem tetszik, annak én nem kellek:S.

Hogy nagyok-e az elvárásaid?Lehet. Nem tudom. Esetleg részletezhetnéd, hogy milyen nőre vágysz te.

Így nem lehet tudni, hogy milyenek az elvárásaid.

Esetleg azt is lehetne, hogy olyan lánnyal randizgatni aki ugyan bejön belsőleg- és külsőleg is de olyannal aki neked nem fog meg...Talán lehetne belőle valami. Egy esélyt mindenki adhat.:)

Biztos,hogy nem volt senki aki legalább kicsit is megfogott volna valamennyire?

2011. márc. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden zsák megtalálja a foltját! (de, ha nem vagy lyukas, nem is kell foltozni)(ha, meg folt vagy, keress zsákot)
2011. márc. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel :( Én csak nagyon kevés féle emberrel érzem jól magam. Biztos nagyon sok embert ismertem már meg a 20 évem alatt, de ezek közül csak 10 lett a "barátom". Jelenleg is csak 3 db barátom van. Ahhoz meg, hogy valakivel összejöjjek, még sokkal több dolognak kell megfelelnie, mintha csak barátkozni akarnék vele... Értsd: egy pasinál számít a külső is.
2011. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De irrealiasak az elvarasaid. Mas nem lehet...


Legalabbis a barataim szerint en is ezert vagyok menthetetlen szingli huszevesen, ahogy a legjobb bnom mondta: "meg mindig a szoke hercegre varsz"


Amugy megadod nekik az eselyt h megismerd oket? Mert nalam mar ez a haladas jele hogy adok tobb eselyt es nem az elso randi utan konyvelem el hogy ebbol nem lesz semmi - vagyis sejtam h nem lesz, de azert ha felhiv elmegyek ujra talalkozni, hatha - am ez is csak azert van mert nyaggatnak a barataim...


Am is azt vettem eszre h azok akiket regebb ota ismerek erdekesebbek szamomra a barati tarsasagomban is vannak akiket kizartam mint pasit elso latasra de ha nem lennek veluk azt hiszem igenis szeretheto emberek mint egy tars most hogy mar jobban ismerem oket.


Talan ha tobb ideig randiznatok felkeltene az erdeklodesed az illeto.


De ezt csak a barataim meg vmennyire mar en gondolom igy... 

Majd csak megtalaljuk mi is a parunkat! :)))

2011. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, valszeg az elvárásaid illegálisak. A legjobb csajoknak csak a jóképű ÉS gazdag pasik kellenek.
2011. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!