Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most olvasom Az erő benned...

Most olvasom Az erő benned van című könyvet, mely a szeretetről, önmagunk szeretetéről, pozitív megerősítésekről szól. Szeretnék beszélgeti olyanokkal, akik hisznek ebben, alkalmazzák, vagy agykontrollosokkal. Tudtok ilyen fórumot? Köszi.

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

s azt is leírja a könyv, hogy miért a szeretet az a dolog, és mi a szeretet igazából? azt is leírja, hogy honnan van a szeretet, vagy akár a minden maga? hogy hogyan lehetünk képesek szeretni? egy rendbe szedett magyarázatot ad ezekre a dolgokra, vagy csak az író gondolatai vannak lejegyezve?


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is olvastam, és sokat segített rajtam. És ugyanennek az írónak az "Éld az életed" c. könyve is. Én ezektől, és más hasonlóktól rengeteget tanultam. Colin C. Tipping: Sorsfordító megbocsátás", Mikhail Naimoy (vagy valami hasonló nevű) : Mirdad könyve" és még Eckhart Toole könyvei, nekem ezek teljesen átváltoztatták az életemet. Én magam megváltoztam, és valahogy a férjem, az anyukám, mindenki megváltozott körülöttem. Békesség van, jóakarat, szóval, ami kell.
2010. nov. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szerintem a szerző gondolatai jelennek meg a könyvben,konkrét választ az útkeresésemre még nem kaptam.Hogyan érjem el, hogy szeressem önmagam, mikor háborog a lelkem? Mi a szeretet? Mikor mondom a megerősítéseket, a gyomrom görcsbe rándul.Ha kitartóan végzem szűnnek-e ezek a tünetek? Egyébként köszi a további könyvcímeket,haladni akarok tovább!
2010. nov. 26. 07:49
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

kedves kérdező.


ezért kérdeztem, hogy ezeket kifejti e, bár utólag rájöttem, hogy nem, mivel Louise L. Hay féle könyvről van szó, és ő csak tanácsokat ad az embernek...ami nem is gond, van akinek az elég, de van olyan ember, akinek szüksége van a magyarázatokra is, és arra, hogy hogyan csinálja a dolgot, és hol keressen tovább. Én belekezdtem az "Éld az életed" címűbe, le is raktam, mert nem volt kerek a dolog, hiányzott az, amit kérdeztem tőled. És láss csodát kezembe kaptam azt, ami teljes körű magyarázatot ad a létezésre, és a szeretet valós mibenlétére, arra, hogy hogyan képes az ember avval teljes mértékben azonosulni...ezt a könyvet tudom én odaadni neked, ez nem gondolatok ömlesztve, hanem egy kerek rendbe szedett tanítás az ember eredetéről, létének okáról, céljáról és értelméről...arról, hogy a világ micsoda, és mi Isten valójában(nem a közhitben szereplő istenképekre gondolok). Itt hagyom neked a címet és szerzőt. :)


Paul Brunton : Az Önvaló bölcsessége

[link]


ui.: ebből a könyvből kiszedhetsz mindent, amire az embernek szüksége van.


üdv és sok sikert

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!