Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig kell még elviselnem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kell még elviselnem a magányt? Egyáltalán mivel vigasztalódjak?

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok, nincs senkim, tesóm sem, pedig ilyenkor jól jönne...és pasim sem..nem is volt még soha..néha nagy magányomban teljesen szomorú és letört vagyok hogy ennek mért kell így lennie..nem érezhetem magam boldognak mint mások..nem ölelhetek/csókolhatok meg senkit..itthon gubbadok állandóan..pedig olyan jól esnének az ölelő karok, csókok...úgy vagyok vele ha eddig nem talált rám a szerelem később se fog..vagy hogy bírom még ki magányosan pl 3-4 évig?:(:( nagyon le vagyok törve, ilyenkor nincs olyan dolog ami vigasztal...
2011. szept. 19. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Maszturbálj !
2011. szept. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hol laksz? :)
2011. szept. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
Szerezz barátokat.
2011. szept. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyedül is meg kell tanulni élni vagy megtalálni benne az élvezetet, ám hosszútávon tényleg kiakasztó szokott lenni.
2011. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
honnan tudjuk?
2011. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
amúgy emberi kapcsolatokkal lehet vigasztalódni, de tudom, azt nem könnyű csipcsupp összedobni :L tenni kell vmit.
2011. szept. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A legrosszabb amit tehetsz, ha belesüllyedsz a depresszióba és az önsajnálatba! Amikor rajtakapod magad, hogy már megint ezen szomorkodsz, tessék megrázni és elfoglalni magadat. Valószínűleg nincs önbizalmad, visszahúzódóbb vagy és tele lehetsz félelemmel, gátlással. Ezen próbálj változtatni. Nekem mindig beválik rosszabb pillanataiban a sport. Neked is ajánlanám. Próbálj barátokat szerezni, iratkozz be valamilyen tanfolyamra, menj el önkéntesnek, tanulj nyelvet stb. Mindegy csak légy társaságban! És ami a legfontosabb, ne beszéld be magadnak, hogy te nem kellesz senkinek és soha nem lesz senkid. Majd mondhatod, ha ez 50-60 éves korodig nem változik, de most még nagyon fiatal vagy. Nekem sem volt 17 évesen barátom, aztán beindult a dolog, de ehhez kicsit nekem is nyitottabbnak kellett lennem!


HAJRÁ! :)

2011. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Tajparaszt ***** válasza:

A tizenkilenc-tizenötös hölgyre hallgass...

(és mosolyogj sokat)

2011. szept. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Tajparaszt ***** válasza:
Bocs, elírtam, a tizenkilenc-tizenkilencesre, természetesen.
2011. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még barátnőm, de nem is zavar. Keress valami elfoglaltságot, és nem fogsz ilyenen gondolkozni. Én elkezdtem motorozni, és ha lenne barátnőm nem tudnék minden délután hasítani egy kört mert hozzá kéne mennem. Én próbálom a dolog jó oldalát nézni:D 18F
2011. szept. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!