Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon félek! Vissza eshetek?...

Nagyon félek! Vissza eshetek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 4 évben kb.6szor próbáltam megölni magam. És mindig az volt az utolsó, de végül csalódás ért,és újból arra folyamodtam.

Aztán szánalmas,és értelmetlen életemet elfogadtam annak,és éltem mindennapjaimat, mígnem megjelent Valaki, Valaki,aki ellopta a szívemet.

Mégis nekem nem sikerült az övét :( és emiatt úgy érzem újból elkövetem ezt a hibát,és megpróbálkozok.


2010. nov. 28. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
nem akarsz te öngyilkos lenni. Ha akarnál, akkor elmenél egy 20m-es sziklához és leugranál. Azt nem kéne gondolkodni, hogy valyon meghalok.e. Na de ez bolondság. Miért akarsz te öngyilkos lenni? Aki először nem tud végezni magával, az csak megjátssza, és lehet rajta segíteni. Ez a lényeg. Valaki felmarkol a porból. legyél szerelmes. Egyből megváltozik a világ arculata!
2010. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tájékoztatásként közlöm, hogy az ilyen műöngyilkosok, mint te az öngyilkosok 80%-át teszik ki, akik csak azért akarnak öngyilkosok lenni, hogy sajnálják őket, ha valaki meg akar halni az meghal. Tod mikor valaki át akar menni a zebrán, akkor átmegy, nem ott bénázik egész nap, hogy valahogy átmenjen. Már bocs, nem leszólni akarlak, csak nem érzek irántad tiszteletet, csak szánalmat. Mindenkinek szar az élete, nekem is, de leszarom, mindig húz valami apróság, ami igazából nem életcél, csak valami kitűzött cél. Ennyi. Szedd össze magad és ne sajnáltasd magad, mert ezzel pont azt ellenkezőjét éred el! -.-
2010. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mi történt már veled hogy 6x próbálkoztál ?

egyénként senki miatt nem érdemes megtenni , szépen tedd túl magad rajta és majd idővel találsz valaki mást , bármennyire is elképzelhetetlennek tűnik ez most

2010. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pszichológus, pszichológus, pszichológus!!!!!!!!!!!! más nem segíthet! ne gondolkozz, hanem azonnal kérj egy időpontot!
2010. nov. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Aki nagyon akarja annak sikerül is- írta az első két válaszoló. Na igen,sikerülhet ha az ember egyedül él,és nincs aki észrevegye,és kihívja a mentőket. Igaz,végül mindig megbántam,de azokban a pillanatokban mindig azt kívántam bárcsak most sikerülne...

Nem akarom magam sajnáltatni, nem is tudja senki ezt,még a legjobb barátnőm se,akinek minden mást elmondok.

De félek önmagamtól,mert érzékeny vagyok,hamar bánatos leszek,és olyankor mindig az jut eszembe: mi értelme van ennek? utálom az életemet,többé élni sem akarok!


Hogy miért? Röviden elmondom. Soha senki nem szeretett,nem becsült meg engem,mindig mindent elbaltáztam,és sokszor megaláztak. És ezeken nem tudtam magam túltenni,ezért folyamodtam mindig arra.

De most itt a barátnőm,az egyetlen egy barátnőm,és azóta már más ember vagyok,kicsivel jobb,elfogadom magam ilyennek,és nem gondolok őrültségekre. De mióta megjelent ez a fiú minden más lett... Vannak dolgok,amik értelmet kezdtek nyerni,úgy érzem most először,hogy van az életnek színes oldala is,és képes leszek rá,hogy végigjárjam az utamat.

Mégis tudom,hogy ha őt elveszítem (amire az esély 99%) akkor újból összeomlik mindaz,ami felépült nagynehezen bennem, és akkor újból olyanra folyamodok,amit még meg is bánhatok...

2010. nov. 29. 07:22
 6/8 anonim ***** válasza:

bocsi ez nekem nem teljesen világos "Mégis tudom,hogy ha őt elveszítem" a kérdésbe meg "Mégis nekem nem sikerült az övét"


mindenesetre az a 99% hagy maga után 1%-ot , és már annyiért is megéri harcolni úgyhogy még ne írd le ezt ilyen könnyen.

ha meg mégis "elveszíted" gondolj arra hogy ha egyszer már láttad a fényt az alagút végén , akkor miért ne lehetne még egyszer?

az ilyen hirtelen felindulásos öngyilkos kísérletek a legrosszabbak. És egyszer tényleg nem lesz ott valaki aki kihívja a mentőket , pedig főleg most hogy láttad hogy van az életnek jó oldala is , azt nem szeretnéd igaz?

2010. nov. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,mert csak barátok lehetünk,azt mondta, de nekem nem elég annyi,és ezt már mondtam neki,s gondolom,hogy mint barát is elveszítem emiatt.Ezért különbözik a két mondatom (: Amúgy meg nem szeretnék meghalni, végül is kíváncsi vagyok,hogy úgy 20 év múlva, 40 évesen milyen életem lesz,mit sikerül elérjek,de egy hirtelen elkeseredéstől eléggé félek.
2010. nov. 29. 13:35
 8/8 anonim ***** válasza:

pszichológus/áter nem mondott valamit? ( gondolom el kellett menned ezek után)

az ilyen hirtelen felindulásos dolgokon itt nem hiszem hogy bárki is tudna most így hirtelen segíteni , de ők szoktak ilyen relaxációs dolgokat taníttani ( amik szerintem hülyeség , de van akinek jól beválik és az a lényeg) vagy nyugtatót adnak ( ne vedd sértésnek , de az neked nem biztos hogy kéne a kezedbe mondjuk )

egyébként sajnálom , az tényleg nagyon rossz amikor az egyik fél többet akar mint a másik , de szerintem ettől még nem veszíted el mint barát , csak hosszú távon nem biztos hogy neked az nagyon építő lesz :S


nah jó bocsi ha sok hülyeséget írok , hátha mondtam valami hasznosat is azért

2010. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!