Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ciki ha asztalos szeretnék lenni?

Ciki ha asztalos szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Az osztályból mindenki egyetemre megy...

Itt kapok érettségit és utánna tanulnám a szakmát...


F17


2010. nov. 28. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Akik azért mennek egyetemre "mert az menő", azok le fognak nézni.

Normális ember nem néz le emiatt. Én azt mondom mindenki tanuljon azt, amit szeretne. Az ember az életét teszi tönkre ha olyat tanul amit nem szeret, csak sokat lehet vele keresni és emiatt ez lesz a munkája... Megjegyzem, aki csak a pénz miatt tanul valamit, az nem fog vele jól keresni. A sokat keresős szakmákban is azok keresnek igazán jól, akik szívükből jövő kedvvel csinálják, nem pedig azért mert a fizetési csekken szép nagy számok vannak...

2010. nov. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Az egyetemen lehet farkat verni, illetve ha közösségi ember vagy akkor kapcsolatokat építeni és ebből a jövőben profitálni. Ha nem vagy közösségi ember és nem akarsz farkat verni akkor a legjobb amit tehetsz, hogy szakmát tanulsz, főleg olyat amire várhatóan a jövőben igény lesz. Ilyen a kovács, bádogos, asztalos, cső- és vízvezeték szerelő, stb... Illetve valamilyen mérnöknek, leginkább gépészmérnöknek, vagy technikusnak tanulsz.
2010. nov. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Épp ma voltam egy kolléganőmnél, ahol két asztalos egy olyan konyhabútort rittyentett a kolléganőmnek, hogy szemem-szám elállt a csodálkozástól. Mint megtudtam, 600 ezerért csinálták, és az ötlet az Ikeából volt, ahol a bútor ára 5,5 millió Ft volt. Le a kalappal a jó asztalosok előtt. Az asztalosság felér egy művészettel, olyan szépeket tudnak csinálni!


Nem ciki,egyáltalán. Diplomásokból már dunát lehet rekeszteni, viszont jó szakember már most is kevés van... és idővel egyre kevesebb lesz. Tanuld azt, amit szeretnél, mert annál jobb érzés nincs, mikor az ember azzal keresi a kenyerét, ami egyben a hobbija is :)

2010. nov. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fogadd meg a tobbiek szavait, nagyon jol leirtak most a valaszolok.

18 f/karpatalja

2010. nov. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha elvégezted, utána még mehetsz egyetemre, ha hiányzik, pl. ide: [link]
2010. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden elismerésem! Az asztalosság egy nagyon szép szakma, és minden bizonnyal jól meg fogsz belőle élni. Kell ennél több?
2010. nov. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

miért lenne ciki? :) valakinek asztalosnak is kell lenni :)

szépnapot all

2010. dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hopp.. *lennie*

utolso vagyok

2010. dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem az. Te legalább tudod hogy mi akarsz lenni én még azt sem...

Illetve vannak ötleteim de még semmi konkrét. Gondoltam hogy orvos leszek vagy esetleg gépész mérnök de fogalmam sincs

17/f

2010. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Texas Tex válasza:
Én asztalos vagyok és abszolút nem tartom cikinek, sőt... Ha kreatív vagy akkor egy alkotó munka végzése sokkal nagyobb örömmel fog eltölteni, mint egy számítógép előtt görnyedni. Tanulni itt is mindig van lehetőség és kell is. Sok az asztalos, de a jó és széleskörű szakember annál kevesebb!
2011. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!