Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek ha rájönnétek...

Mit tennétek ha rájönnétek hogy bárki érzelmeit képesek vagytok irányitani?

Figyelt kérdés
ráadásul amiket álmodtok megvalósulnak néha.
2010. nov. 29. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Először biztos szórakoznék a dologgal egy kicsit, aztán megpróbálnám irányítani a saját álmaim, hogy azt álmodjam, amit szeretnék, ha megvalósulna.

Na jó, egyre használnám, van egy szerencsétlen udvarlóm, aki már lassan 10 éve folyamatosan a nyomomban van és nem tudok vele mit kezdeni, nem is értem, mit eszik rajtam ennyire (bár bevallom, hízeleg). Az ő érzelmeit lehet, hogy megváltoztatnám, hogy találhasson magának egy lányt, aki viszontszereti. De még ez sem biztos, hogy jó cselekedet lenne, mert egész jó verseket ír ez a srác és kvázi én vagyok a múzsája. Lehet, hogy ha az érzelmeit megszüntetném irányomban, akkor nem tudna több verset írni, ami lehet, hogy búskomorságba taszítaná.

Szóval valószínűleg ezt sem tenném meg. Mert beláthatatlan következményei lennének.

2010. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felszednék egy csajt együtt lennék vele egy ideig majd ha meguntam/ellaposodott vele a kapcsolat megváltoztatnám az érzéseit és hagynám, hogy ö szakítson velem(így én sem unatkozok és a csaj sem szenved)

Aztán egy idö után csaktalálnák olyan csajt akit nem unok meg :)

2010. nov. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenkin bosszút állnék, aki eddig gonosz volt velem, vagy csak szemétkedett. Aztán pár szemét tanárommal is szórakozgatnék... :)) Majd megtanulnám irányítani az álmaimat és megálmodni az 5-ös lottó főnyereményét. :D
2010. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!