Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan állítsak le egy olyan...

Hogyan állítsak le egy olyan embert az életemben aki mindenkit irányítani akar és csak saját maga a fontos?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki a véleményed róla. Ettől az ilyen parancsolgatós emberek rendesen vissza vesznek magukból, mert meglátják, hogy vannak rajtuk kívül is határozott emberek. Ha elkezd veled vitatkozni, hogy ő több mint te vagy akkor meg jó hangosan mindenki előtt röhögd ki!
2010. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyívből kerüld el. Ennyi.
2010. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A SARKADRA KELL ÁLLNOD! Hidd el, ha megmutatod neki, hogy te is tudsz kemény lenni, meg fog lepődni, és valószínűleg, ha jól csinlálod még tartanoi is fog tőled. Ne feledd, annál nagyobb lessz a siker, minél kevésbé számít rá. Hitesd el vele, hogy kiszámíthatattlan vagy, és akkor óvatosabb lesz. Nekem is volt dolgom ilyen emberekkel, ráadásul én vagyok a legkissebb srác az osztályban, de nekem bejött. ;)
2010. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. febr. 6. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!